Atrakcje przed meczem #WIDJAG
Ładowanie...

kibice

WIDZEW - JAGIELLONIA

10 February 2024 15:02

Atrakcje przed meczem #WIDJAG

Tak, to już w niedzielę! Ponownie spotkamy się w Sercu Łodzi, tym razem przy okazji meczu Widzewa z Jagiellonią Białystok. Co oprócz sportowej potyczki będzie czekało na fanów? 

Tradycyjnie, tak samo jak w przypadku poprzednich domowych starć, przed trybuną D działać będzie Strefa Kibica. Zgromadzeni w niej Widzewiacy będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Pubu&Restauracji "W Sercu Łodzi" oraz food trucków - New York Hot Dog i Tommy Burger. Swoje stoisko wystawi także restauracja Winni, która zaoferuje grzaniec. Strefa wystartuje około godziny 13:00.

 

Zapraszamy również do zakupów w Oficjalnym Sklepie Widzewa Łódź, gdzie znajdziecie dedykowane na to spotkanie Programy Meczowe i bilety kolekcjonerskie. Warto zaopatrzyć się także w prezenty walentynkowe (wino i okazjonalne kubki) czy w nową kolekcję z motywem Feniksa.

 

Nie zapominamy również o najmłodszych, którzy zasiądą w narożniku stadionu - fani RTS-u mogą liczyć na animacje, malowanie twarzy i gadżety od firm wspierających Sektor Rodzinny. Około pół godziny przed meczem pojawią się tam zawodnicy pierwszej drużyny - Luis da Silva, Ernest Terpiłowski i Sebastian Kerk. Piłkarze chętnie rozdadzą autografy i zrobią sobie zdjęcia! Wypatrywać należy też Widzewskiego Feniksa.

 

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zostanie otwarta kolejna loża pod patronatem byłego legendarnego piłkarza Widzewa Łódź. W przerwie natomiast odbędzie się konkurs STS.