Teminarz rozgrywek

Kolejka 1
Tur Bielsk Podlaski vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 06.08.2017 16:00 0-1
GKS Wikielec vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 06.08.2017 17:00 1-2
Pelikan Łowicz vs. Ursus Warszawa 06.08.2017 11:15 0-1
ŁKS 1926 Łomża vs. Olimpia Zambrów 05.08.2017 16:00 0-1
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Legia II Warszawa 06.08.2017 11:00 3-1
Sokół Ostróda vs. MKS Ełk 05.08.2017 19:45 0-2
Victoria Sulejówek vs. Widzew Łódź 05.08.2017 19:00 2-1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Warta Sieradz 05.08.2017 18:00 2-2
Polonia Warszawa vs. Huragan Morąg 05.08.2017 17:00 1-2
Kolejka 2
Widzew Łódź vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12.08.2017 19:10 2-0
MKS Ełk vs. Victoria Sulejówek 12.08.2017 13:00 0-1
Legia II Warszawa vs. Sokół Ostróda 12.08.2017 15:00 5-0
Olimpia Zambrów vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 12.08.2017 17:00 2-4
Ursus Warszawa vs. Polonia Warszawa 12.08.2017 17:00 0-3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Pelikan Łowicz 13.08.2017 11:00 3-1
Tur Bielsk Podlaski vs. GKS Wikielec 13.08.2017 16:00 2-1
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Warta Sieradz 12.08.2017 11:00 2-1
Huragan Morąg vs. ŁKS 1926 Łomża 12.08.2017 17:00 0-0
Kolejka 3
GKS Wikielec vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 18.08.2017 17:30 0-4
Pelikan Łowicz vs. Tur Bielsk Podlaski 20.08.2017 11:15 6-1
Polonia Warszawa vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19.08.2017 17:00 1-1
ŁKS 1926 Łomża vs. Ursus Warszawa 20.08.2017 16:00 1-2
Sokół Ostróda vs. Olimpia Zambrów 19.08.2017 19:45 2-0
Victoria Sulejówek vs. Legia II Warszawa 18.08.2017 19:00 1-5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. MKS Ełk 20.08.2017 16:00 2-1
Widzew Łódź vs. Warta Sieradz 19.08.2017 19:10 3-0
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Huragan Morąg 20.08.2017 11:00 1-0
Kolejka 4
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Widzew Łódź 23.08.2017 17:30 0-2
Legia II Warszawa vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23.08.2017 17:00 2-0
Olimpia Zambrów vs. Victoria Sulejówek 23.08.2017 17:00 3-1
Ursus Warszawa vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 23.08.2017 17:00 1-1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. ŁKS 1926 Łomża 23.08.2017 16:00 1-0
Tur Bielsk Podlaski vs. Polonia Warszawa 23.08.2017 17:00 0-4
GKS Wikielec vs. Pelikan Łowicz 23.08.2017 17:00 0-2
MKS Ełk vs. Warta Sieradz 23.08.2017 17:00 1-2
Huragan Morąg vs. Sokół Ostróda 23.08.2017 17:00 2-1
Kolejka 5
Pelikan Łowicz vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 27.08.2017 11:15 2-3
Polonia Warszawa vs. GKS Wikielec 26.08.2017 17:00 1-0
ŁKS 1926 Łomża vs. Tur Bielsk Podlaski 27.08.2017 16:00 1-0
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 27.08.2017 11:00 3-2
Sokół Ostróda vs. Ursus Warszawa 26.08.2017 19:45 0-0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Olimpia Zambrów 27.08.2017 16:00 0-1
Widzew Łódź vs. MKS Ełk 26.08.2017 19:10 4-0
Warta Sieradz vs. Legia II Warszawa 26.08.2017 17:00 1-1
Victoria Sulejówek vs. Huragan Morąg 26.08.2017 19:00 3-2
Kolejka 6
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. MKS Ełk 02.09.2017 14:00 1-0
Legia II Warszawa vs. Widzew Łódź 02.09.2017 15:00 1-2
Ursus Warszawa vs. Victoria Sulejówek 02.09.2017 17:00 2-1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Sokół Ostróda 03.09.2017 11:00 2-0
Tur Bielsk Podlaski vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 03.09.2017 16:00 0-2
GKS Wikielec vs. ŁKS 1926 Łomża 02.09.2017 16:00 1-2
Pelikan Łowicz vs. Polonia Warszawa 03.09.2017 11:15 3-2
Olimpia Zambrów vs. Warta Sieradz 02.09.2017 16:00 2-1
Huragan Morąg vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 02.09.2017 17:00 4-1
Kolejka 7
Polonia Warszawa vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 09.09.2017 17:00 0-0
ŁKS 1926 Łomża vs. Pelikan Łowicz 09.09.2017 16:00 3-2
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. GKS Wikielec 10.09.2017 11:00 2-0
Sokół Ostróda vs. Tur Bielsk Podlaski 09.09.2017 18:00 6-1
Victoria Sulejówek vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 09.09.2017 19:00 4-0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Ursus Warszawa 09.09.2017 18:00 1-3
Widzew Łódź vs. Olimpia Zambrów 08.09.2017 19:10 1-0
MKS Ełk vs. Legia II Warszawa 08.09.2017 17:00 2-1
Warta Sieradz vs. Huragan Morąg 09.09.2017 17:00 0-2
Kolejka 8
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Legia II Warszawa 17.09.2017 11:00 1-0
Olimpia Zambrów vs. MKS Ełk 16.09.2017 16:00 0-1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17.09.2017 11:00 3-2
Tur Bielsk Podlaski vs. Victoria Sulejówek 16.09.2017 00:00 0-6
GKS Wikielec vs. Sokół Ostróda 17.09.2017 15:00
Pelikan Łowicz vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 17.09.2017 11:15 4-1
Polonia Warszawa vs. ŁKS 1926 Łomża 16.09.2017 17:00 3-1
Ursus Warszawa vs. Warta Sieradz 16.09.2017 17:00 2-1
Huragan Morąg vs. Widzew Łódź 16.09.2017 13:00 1-1
Kolejka 9
ŁKS 1926 Łomża vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 23.09.2017 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Polonia Warszawa 24.09.2017 11:00
Sokół Ostróda vs. Pelikan Łowicz 23.09.2017 18:00
Victoria Sulejówek vs. GKS Wikielec 23.09.2017 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Tur Bielsk Podlaski 23.09.2017 18:00
Widzew Łódź vs. Ursus Warszawa 22.09.2017 19:10
Legia II Warszawa vs. Olimpia Zambrów 23.09.2017 00:00
Warta Sieradz vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23.09.2017 16:00
MKS Ełk vs. Huragan Morąg 23.09.2017 17:00
Kolejka 10
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Olimpia Zambrów 30.09.2017 16:00
Ursus Warszawa vs. MKS Ełk 30.09.2017 16:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Widzew Łódź 01.10.2017 11:00
GKS Wikielec vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29.09.2017 18:00
Pelikan Łowicz vs. Victoria Sulejówek 01.10.2017 11:15
Polonia Warszawa vs. Sokół Ostróda 30.09.2017 17:00
ŁKS 1926 Łomża vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30.09.2017 15:00
Tur Bielsk Podlaski vs. Warta Sieradz 01.10.2017 15:00
Huragan Morąg vs. Legia II Warszawa 30.09.2017 15:30
Kolejka 11
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 08.10.2017 11:00
Sokół Ostróda vs. ŁKS 1926 Łomża 07.10.2017 18:00
Victoria Sulejówek vs. Polonia Warszawa 07.10.2017 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Pelikan Łowicz 07.10.2017 00:00
Widzew Łódź vs. Tur Bielsk Podlaski 07.10.2017 18:00
MKS Ełk vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 07.10.2017 16:00
Legia II Warszawa vs. Ursus Warszawa 07.10.2017 00:00
Warta Sieradz vs. GKS Wikielec 07.10.2017 16:00
Olimpia Zambrów vs. Huragan Morąg 07.10.2017 15:00
Kolejka 12
Ursus Warszawa vs. Olimpia Zambrów 14.10.2017 15:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Legia II Warszawa 15.10.2017 11:00
Tur Bielsk Podlaski vs. MKS Ełk 15.10.2017 15:00
GKS Wikielec vs. Widzew Łódź 14.10.2017 15:00
Polonia Warszawa vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14.10.2017 17:00
ŁKS 1926 Łomża vs. Victoria Sulejówek 14.10.2017 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Sokół Ostróda 15.10.2017 11:00
Pelikan Łowicz vs. Warta Sieradz 15.10.2017 11:15
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Huragan Morąg 14.10.2017 15:00
Kolejka 13
Sokół Ostróda vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 21.10.2017 18:00
Victoria Sulejówek vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 21.10.2017 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. ŁKS 1926 Łomża 21.10.2017 17:00
Widzew Łódź vs. Pelikan Łowicz 21.10.2017 18:00
MKS Ełk vs. GKS Wikielec 21.10.2017 15:00
Legia II Warszawa vs. Tur Bielsk Podlaski 21.10.2017 00:00
Olimpia Zambrów vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21.10.2017 15:00
Warta Sieradz vs. Polonia Warszawa 21.10.2017 15:00
Huragan Morąg vs. Ursus Warszawa 21.10.2017 14:00
Kolejka 14
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Ursus Warszawa 28.10.2017 15:00
Tur Bielsk Podlaski vs. Olimpia Zambrów 29.10.2017 14:00
GKS Wikielec vs. Legia II Warszawa 28.10.2017 15:00
Pelikan Łowicz vs. MKS Ełk 29.10.2017 11:15
Polonia Warszawa vs. Widzew Łódź 28.10.2017 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29.10.2017 11:00
Sokół Ostróda vs. Victoria Sulejówek 28.10.2017 18:00
ŁKS 1926 Łomża vs. Warta Sieradz 28.10.2017 14:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Huragan Morąg 29.10.2017 11:00
Kolejka 15
Victoria Sulejówek vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 04.11.2017 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Sokół Ostróda 04.11.2017 16:00
Widzew Łódź vs. ŁKS 1926 Łomża 04.11.2017 18:00
MKS Ełk vs. Polonia Warszawa 04.11.2017 13:00
Legia II Warszawa vs. Pelikan Łowicz 04.11.2017 00:00
Olimpia Zambrów vs. GKS Wikielec 04.11.2017 14:00
Ursus Warszawa vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04.11.2017 13:00
Warta Sieradz vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 04.11.2017 14:00
Huragan Morąg vs. Tur Bielsk Podlaski 04.11.2017 13:00
Kolejka 16
Sokół Aleksandrów Łódzki vs. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11.11.2017 11:00
Tur Bielsk Podlaski vs. Ursus Warszawa 12.11.2017 13:00
Pelikan Łowicz vs. Olimpia Zambrów 12.11.2017 11:15
Polonia Warszawa vs. Legia II Warszawa 12.11.2017 13:00
ŁKS 1926 Łomża vs. MKS Ełk 11.11.2017 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Widzew Łódź 12.11.2017 11:00
Victoria Sulejówek vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11.11.2017 17:00
Sokół Ostróda vs. Warta Sieradz 11.11.2017 18:00
GKS Wikielec vs. Huragan Morąg 11.11.2017 15:00
Kolejka 17
Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs. Sokół Aleksandrów Łódzki 18.11.2017 16:00
Widzew Łódź vs. Sokół Ostróda 18.11.2017 18:00
MKS Ełk vs. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18.11.2017 13:00
Legia II Warszawa vs. ŁKS 1926 Łomża 18.11.2017 00:00
Olimpia Zambrów vs. Polonia Warszawa 18.11.2017 13:00
Ursus Warszawa vs. GKS Wikielec 18.11.2017 13:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs. Tur Bielsk Podlaski 19.11.2017 11:00
Warta Sieradz vs. Victoria Sulejówek 18.11.2017 13:00
Huragan Morąg vs. Pelikan Łowicz 19.11.2017 11:00