Skład drużyny

Bramkarze

WOJDA ALEKSANDER       2002-05-02

Obrońcy

MIASOPUST MATEUSZ       1998-05-26

PIPCZYŃSKI KACPER         1999-04-23

PODLEWSKI DAWID            2000-07-25

Pomocnicy

CIEŚLAK BARTEK               1997-04-29

GOS DAMIAN                       2000-08-08

GOSIK BŁAŻEJ                    1999-07-13

KRAWCZYK MICHAŁ           1999-04-20

LESZCZYŃSKI KACPER     1998-08-18

NIEMIEC PRZEMYSŁAW     1998-06-01

PACIORKOWSKI ADAM      1990-09-05

PUCHALSKI KONRAD        1993-04-20

Napastnicy

JASIŃSKI JAKUB                2002-02-24

RZEPECKI JAKUB              2002-01-30

SALIŃSKI TOMASZ             1998-02-25

TARCZYŃSKI ADRIAN        2000-06-22

Tabela rozgrywek

Razem Dom Wyjazd
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 40 13 1 0 50-8 8 0 0 32-5 5 1 0 18-3
2 Zawisza Rzgów 14 34 11 1 2 52-16 4 1 1 21-7 7 0 1 31-9
3 Górnik Łęczyca 14 30 9 3 2 45-26 5 1 0 25-11 4 2 2 20-15
4 LKS Rosanów 14 30 10 0 4 37-19 7 0 1 28-10 3 0 3 9-9
5 Stal Głowno 14 28 9 1 4 40-19 5 0 2 21-9 4 1 2 19-10
6 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 23 7 2 5 35-33 6 2 0 30-11 1 0 5 5-22
7 PTC Pabianice 14 19 6 1 7 39-28 5 1 2 26-12 1 0 5 13-16
8 Widzew II Łódź 14 18 5 3 6 31-22 4 0 2 23-12 1 3 4 8-10
9 ŁKS II Łódź 14 16 5 1 8 32-38 4 0 3 23-15 1 1 5 9-23
10 Włókniarz Pabianice 13 14 4 2 7 19-29 2 2 2 8-6 2 0 5 11-23
11 GKS Bedlno 14 14 4 2 8 30-58 4 0 4 22-31 0 2 4 8-27
12 Termy Uniejów 14 13 4 1 9 22-36 2 0 4 12-13 2 1 5 10-23
13 LKS Sarnów 14 12 3 3 8 24-40 2 2 3 11-14 1 1 5 13-26
14 UKS SMS Łódź 13 11 3 2 8 18-40 0 2 3 3-12 3 0 5 15-28
15 Orzeł Parzęczew 14 9 2 3 9 19-44 2 2 5 15-25 0 1 4 4-19
16 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 8 2 2 10 16-53 2 1 3 6-10 0 1 7 10-43

Terminarz rozgrywek

Kolejka 1
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. ŁKS II Łódź 19.08.2017 15:00 1-0
LKS Sarnów vs. Termy Uniejów 19.08.2017 17:00 2-2
Orzeł Parzęczew vs. UKS SMS Łódź 19.08.2017 15:00 1-4
GKS Bedlno vs. Zawisza Rzgów 19.08.2017 17:00 0-7
LKS Rosanów vs. Włókniarz Pabianice 19.08.2017 17:00 4-3
PTC Pabianice vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 19.08.2017 15:00 6-0
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. Górnik Łęczyca 19.08.2017 16:30 2-1
Stal Głowno vs. Widzew II Łódź 20.08.2017 17:00 2-1
Kolejka 2
ŁKS II Łódź vs. Stal Głowno 23.08.2017 20:00 4-3
Górnik Łęczyca vs. Widzew II Łódź 23.08.2017 17:00 1-0
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 23.08.2017 18:00 0-1
Włókniarz Pabianice vs. PTC Pabianice 23.08.2017 17:30 2-0
Zawisza Rzgów vs. LKS Rosanów 23.08.2017 17:00 3-0
UKS SMS Łódź vs. GKS Bedlno 23.08.2017 17:00 2-2
Termy Uniejów vs. Orzeł Parzęczew 23.08.2017 19:00 4-2
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. LKS Sarnów 22.08.2017 18:00 0-0
Kolejka 3
LKS Sarnów vs. ŁKS II Łódź 26.08.2017 16:00 1-1
Orzeł Parzęczew vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 26.08.2017 15:00 2-3
GKS Bedlno vs. Termy Uniejów 26.08.2017 17:00 4-2
LKS Rosanów vs. UKS SMS Łódź 26.08.2017 17:00 5-1
PTC Pabianice vs. Zawisza Rzgów 26.08.2017 17:00 1-5
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. Włókniarz Pabianice 26.08.2017 16:30 4-0
Widzew II Łódź vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 27.08.2017 11:00 3-0
Stal Głowno vs. Górnik Łęczyca 26.08.2017 17:00 3-4
Kolejka 4
ŁKS II Łódź vs. Górnik Łęczyca 03.09.2017 11:00 2-5
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. Stal Głowno 02.09.2017 17:00 0-3
Włókniarz Pabianice vs. Widzew II Łódź 02.09.2017 17:00 0-0
Zawisza Rzgów vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 02.09.2017 17:00 1-1
UKS SMS Łódź vs. PTC Pabianice 03.09.2017 11:00 0-5
Termy Uniejów vs. LKS Rosanów 01.09.2017 19:00 0-1
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. GKS Bedlno 02.09.2017 13:00 5-0
Orzeł Parzęczew vs. LKS Sarnów 02.09.2017 15:00 4-2
Kolejka 5
Orzeł Parzęczew vs. ŁKS II Łódź 09.09.2017 15:00 0-3
GKS Bedlno vs. LKS Sarnów 09.09.2017 16:30 3-2
LKS Rosanów vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 09.09.2017 16:00 4-1
PTC Pabianice vs. Termy Uniejów 09.09.2017 11:00 3-0
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. UKS SMS Łódź 09.09.2017 16:30 5-0
Widzew II Łódź vs. Zawisza Rzgów 09.09.2017 11:00 3-5
Stal Głowno vs. Włókniarz Pabianice 09.09.2017 16:00 5-0
Górnik Łęczyca vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 09.09.2017 16:30 4-4
Kolejka 6
ŁKS II Łódź vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 13.09.2017 16:30 4-1
Włókniarz Pabianice vs. Górnik Łęczyca 13.09.2017 16:30 1-1
Zawisza Rzgów vs. Stal Głowno 13.09.2017 16:30 0-3
UKS SMS Łódź vs. Widzew II Łódź 13.09.2017 16:30 0-0
Termy Uniejów vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 13.09.2017 19:00 0-4
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. PTC Pabianice 13.09.2017 16:30 5-4
LKS Sarnów vs. LKS Rosanów 13.09.2017 16:00 0-1
Orzeł Parzęczew vs. GKS Bedlno 12.09.2017 16:30 2-2
Kolejka 7
GKS Bedlno vs. ŁKS II Łódź 17.09.2017 16:00 7-3
LKS Rosanów vs. Orzeł Parzęczew 16.09.2017 16:00 3-0
PTC Pabianice vs. LKS Sarnów 16.09.2017 16:00 3-1
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 16.09.2017 16:00 7-0
Widzew II Łódź vs. Termy Uniejów 17.09.2017 11:00 3-1
Stal Głowno vs. UKS SMS Łódź 16.09.2017 16:00 1-3
Górnik Łęczyca vs. Zawisza Rzgów 16.09.2017 16:30 3-1
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. Włókniarz Pabianice 16.09.2017 17:00 1-3
Kolejka 8
ŁKS II Łódź vs. Włókniarz Pabianice 24.09.2017 15:00 5-0
Zawisza Rzgów vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 23.09.2017 16:00 9-1
UKS SMS Łódź vs. Górnik Łęczyca 26.09.2017 16:00 0-3
Termy Uniejów vs. Stal Głowno 22.09.2017 19:00 0-1
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. Widzew II Łódź 24.09.2017 15:00 2-2
LKS Sarnów vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 23.09.2017 16:00 1-3
Orzeł Parzęczew vs. PTC Pabianice 23.09.2017 15:00 3-2
GKS Bedlno vs. LKS Rosanów 24.09.2017 16:00 0-5
Kolejka 9
LKS Rosanów vs. ŁKS II Łódź 30.09.2017 15:30 6-1
PTC Pabianice vs. GKS Bedlno 30.09.2017 15:30 4-1
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. Orzeł Parzęczew 30.09.2017 16:00 8-1
Widzew II Łódź vs. LKS Sarnów 01.10.2017 11:00 3-4
Stal Głowno vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 30.09.2017 16:00 3-0
Górnik Łęczyca vs. Termy Uniejów 30.09.2017 16:00 3-1
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. UKS SMS Łódź 30.09.2017 16:00 3-2
Włókniarz Pabianice vs. Zawisza Rzgów 30.09.2017 16:00 0-3
Kolejka 10
ŁKS II Łódź vs. Zawisza Rzgów 07.10.2017 00:00 1-4
UKS SMS Łódź vs. Włókniarz Pabianice 07.10.2017 00:00
Termy Uniejów vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 07.10.2017 00:00 7-2
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. Górnik Łęczyca 07.10.2017 00:00 5-2
LKS Sarnów vs. Stal Głowno 07.10.2017 00:00 3-2
Orzeł Parzęczew vs. Widzew II Łódź 07.10.2017 00:00 0-3
GKS Bedlno vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 07.10.2017 00:00 1-7
LKS Rosanów vs. PTC Pabianice 07.10.2017 00:00 3-1
Kolejka 11
PTC Pabianice vs. ŁKS II Łódź 14.10.2017 00:00 7-1
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. LKS Rosanów 14.10.2017 00:00 3-2
Widzew II Łódź vs. GKS Bedlno 14.10.2017 00:00 8-1
Stal Głowno vs. Orzeł Parzęczew 14.10.2017 00:00 4-1
Górnik Łęczyca vs. LKS Sarnów 14.10.2017 00:00 8-3
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 14.10.2017 00:00 2-1
Włókniarz Pabianice vs. Termy Uniejów 14.10.2017 00:00 0-1
Zawisza Rzgów vs. UKS SMS Łódź 14.10.2017 00:00 4-2
Kolejka 12
ŁKS II Łódź vs. UKS SMS Łódź 21.10.2017 00:00 0-1
Termy Uniejów vs. Zawisza Rzgów 21.10.2017 00:00 1-3
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. Włókniarz Pabianice 21.10.2017 00:00 3-1
LKS Sarnów vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 21.10.2017 00:00 4-2
Orzeł Parzęczew vs. Górnik Łęczyca 21.10.2017 00:00 2-2
GKS Bedlno vs. Stal Głowno 21.10.2017 00:00 1-5
LKS Rosanów vs. Widzew II Łódź 21.10.2017 00:00 3-1
PTC Pabianice vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 21.10.2017 00:00 0-2
Kolejka 13
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. ŁKS II Łódź 28.10.2017 00:00 1-0
Widzew II Łódź vs. PTC Pabianice 28.10.2017 00:00 3-1
Stal Głowno vs. LKS Rosanów 28.10.2017 00:00 3-0
Górnik Łęczyca vs. GKS Bedlno 28.10.2017 00:00 6-2
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. Orzeł Parzęczew 28.10.2017 00:00 0-0
Włókniarz Pabianice vs. LKS Sarnów 28.10.2017 00:00 5-1
Zawisza Rzgów vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 28.10.2017 00:00 4-0
UKS SMS Łódź vs. Termy Uniejów 28.10.2017 00:00 1-2
Kolejka 14
ŁKS II Łódź vs. Termy Uniejów 04.11.2017 00:00 7-1
Sokół II Aleksandrów Łódzki vs. UKS SMS Łódź 04.11.2017 00:00 9-2
LKS Sarnów vs. Zawisza Rzgów 04.11.2017 00:00 0-3
Orzeł Parzęczew vs. Włókniarz Pabianice 04.11.2017 00:00 1-4
GKS Bedlno vs. Włókniarz Konstantynów Łódzki 04.11.2017 00:00 6-0
LKS Rosanów vs. Górnik Łęczyca 04.11.2017 00:00 0-2
PTC Pabianice vs. Stal Głowno 04.11.2017 00:00 2-2
Andrespolia Wiśniowa Góra vs. Widzew II Łódź 04.11.2017 00:00 2-1
Kolejka 15
Widzew II Łódź vs. ŁKS II Łódź 11.11.2017 00:00
Stal Głowno vs. Andrespolia Wiśniowa Góra 11.11.2017 00:00
Górnik Łęczyca vs. PTC Pabianice 11.11.2017 00:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki vs. LKS Rosanów 11.11.2017 00:00
Włókniarz Pabianice vs. GKS Bedlno 11.11.2017 00:00
Zawisza Rzgów vs. Orzeł Parzęczew 11.11.2017 00:00
UKS SMS Łódź vs. LKS Sarnów 11.11.2017 00:00
Termy Uniejów vs. Sokół II Aleksandrów Łódzki 11.11.2017 00:00