System rezerwacji karnetów na sezon 2020/2021

W środę (31 lipca) o godz. 19:10 ruszyła możliwość zapisywania się w systemie rezerwacyjnym na karnety na sezon 2020/2021 dla tych kibiców, którzy nie zdołali zakupić abonamentu na obecne rozgrywki.

W pierwszej kolejności karnety na kolejne rozgrywki będą mogli kupić kibice posiadający abonament na sezon 2019/2020. Jeśli jednak pojawią się karnety dostępne w wolnej sprzedaży (tzn. ich dotychczasowi posiadacze nie zdecydują się na przedłużenie), osoby, które zapiszą się do systemu rezerwacyjnego, będą miały pierwszeństwo w ich zakupie. Odpowiednie powiadomienie będzie wysłane na podany w systemie adres mailowy. Kolejność dokonania rezerwacji nie będzie miała znaczenia. Cała grupa osób, które zarejestrują się w systemie rezerwacyjnym będzie uprawniona do nabycia karnetu zanim trafią one do wolnej sprzedaży. Dokonanie rezerwacji nie jest jednoznaczne z gwarancją możliwości zakupienia karnetu. 

Aby wpisać się na listę rezerwacyjną, należy zalogować się w systemie biletowym i w odpowiednie pola wpisać imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres e-mailowy do otrzymywania powiadomień. System rezerwacyjny będzie dostępny przez miesiąc, czyli do końca sierpnia 2019 r.

Rezerwacja karnetu

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do rezerwacji karnetu