#DerbyDlaWidzewa

Chcesz wesprzeć Akademię Widzewa w akcji #DerbyDlaWidzewa, ale wykorzystujesz swój karnet na tym meczu? Możesz przekazać dowolną kwotę na wsparcie akcji korzystając z poniższego formularza.
Zaloguj się aby dokonać rezerwacji wejściówki

Informacje ogólne

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ Z ŁKS-EM:

16.10 (sobota), godz. 12:00 - 19.10 (wtorek), godz. 19:10 - zapisy na mecz dla karnetowiczów
20.10 (środa) - 21.10 (czwartek), godz. 23:59 - licytacja biletów na mecz
22.10 (piątek), do godz. 8:00 - zamknięcie i weryfikacja rankingu
22.10 (piątek), do godz. 23:59 - czas na opłacenie wylicytowanych biletów
23.10 (sobota), od godz. 8:00 do godz. 23:59 - weryfikacja wpłat i rankingu, czas na opłaty

Przypomnijmy, że powyższe zasady mogą ulec zmianie w wypadku pojawienia się nowych aktów prawnych regulujących udział kibiców w imprezach masowych.

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z ŁKS-em Łódź. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!

Uwaga

UWAGA! Istnieje możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę – jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Zgłoszenie rezerwacji biletu na mecz z ŁKS Łódź

Zaloguj się aby uzyskać dostęp