Informacje ogólne

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dn. 12 czerwca 2020 r. mecze ligowe w Polsce od 19 czerwca oglądać będą mogli kibice w liczbie do 25 procent pojemności obiektów.

Od soboty 27.06.2020 od godziny 12:00 możesz złożyć wniosek o wejściówkę na najbliższy - środowy mecz z Elaną Toruń Aby aplikować potrzebne jest - numer karnetu, numer PESEL, numer telefonu. Będziesz mógł aplikować na wszystkie mecze do końca sezonu (jeżeli utrzymane zostaną aktualne zasady obecności na meczach). Pierwszeństwo będą mieli jednak ci posiadacze karnetów, którzy jeszcze nie byli na meczu po wznowieniu rozgrywek. Obecnie rejestrujemy jedynie wnioski o wejściówki na najbliższy mecz. Na podstawie ilości wniosków od posiadaczy karnetów podjęte zostaną dalsze decyzje w zakresie sposobu dystrybucji. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://widzew.com/-/zasady-wpuszczania-kibicow-na-mecze-domowe-widzew-do-konca-sezonu-2019-2020

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału publiczności w meczach rozgrywanych przez Widzew Łódź S.A. w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2019/2020 z zachowaniem specjalnego reżimu sanitarnego. (PDF)

Zgłoszenie rezerwacji biletu na mecz z Elaną Toruń

Zaloguj się aby uzyskać dostęp