Informacje ogólne

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - SKRA CZĘSTOCHOWA

16.09 (czwartek) godz. 12:00 - 20.09 (poniedziałek) godz. 23:59 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

21.09 (wtorek) godz. 10:00 - początek otwartej sprzedaży biletów

24.09 (piątek) godz. 18:00 - początek meczu ze Skrą Częstochowa

Przypomnijmy, że powyższe zasady mogą ulec zmianie w wypadku pojawienia się nowych aktów prawnych regulujących udział kibiców w imprezach masowych.

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania ze Skrą Częstochowa. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!

Jeśli karnetowicz nie dokona zapisu na mecz w terminie określonym w harmonogramie, jego miejsce automatycznie trafi do puli biletów przeznaczonej do otwartej sprzedaży (nie będzie prowadzone zwalnianie miejsc znane z poprzednich sezonów). UWAGA! Jeżeli karnetowicz nie zdąży albo zapomni zapisać się na mecz w określonym terminie, a jednak będzie chciał wziąć w nim udział, do momentu rozpoczęcia spotkania będzie mógł wystawić sobie bezpłatny bilet tej samej kategorii, jakiej posiada karnet - ale tylko w sytuacji, jeśli w danej kategorii będą jeszcze wolne miejsca. Dlatego Klub zachęca, by zapisów dokonywać jak najwcześniej.

Uwaga

UWAGA! Istnieje możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę – jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Zgłoszenie rezerwacji biletu na mecz ze Skrą Częstochowa

Zaloguj się aby uzyskać dostęp