Środki w funduszu Widzew PLUS:

217445 PLN

Widzew Łódź - Górnik Łęczna: bramki (WIDEO)

Czerwono-biało-czerwoni zremisowali 2:2 z Górnikiem Łęczna. Oba gole dla łodzian zdobył w drugiej połowie kapitan zespołu - Marcin Robak. Widzew Łódź - Górnik Łęczna: bramki (WIDEO)

Widzew zremisował z Górnikiem Łęczna

W meczu 5. kolejki II ligi Widzew zremisował u siebie z Górnikiem Łęczna 2:2. Dwa gole dla łodzian zdobył Marcin Robak, dla gości trafiał Paweł Wojciechowski. Widzew zremisował z Górnikiem Łęczna

Transmisja meczu z Górnikiem Łęczna w WidzewTV

Najbliższe domowe spotkanie Widzewa kibice obejrzeć będą mogli za pośrednictwem darmowej transmisji w realizowanej przez klubową telewizję. Transmisja meczu z Górnikiem Łęczna w WidzewTV

Informacje organizacyjne przed meczem z Górnikiem Łęczna (początek 18:50!)

W środę 21 sierpnia Widzew rozegra drugi w tym sezonie mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie Górnik Łęczna. Informacje organizacyjne przed meczem z Górnikiem Łęczna (początek 18:50!)

Trenerzy po meczu Widzew - Górnik

Zremisowany przez Widzew 2:2 mecz z Górnikiem Łęczna podczas konferencji prasowej skomentowali trenerzy obu zespołów. Trenerzy po meczu Widzew - Górnik

Skład Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Trener Marcin Kaczmarek zdecydował już, którzy zawodnicy wybiegną na mecz z Górnikiem Łęczna w wyjściowej jedenastce. Skład Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Zapowiedź meczu z Górnikiem Łęczna

Dziś o 18:50 Widzew zagra w Sercu Łodzi z Górnikiem Łęczna. Łodzianie w czterech spotkaniach zgromadzili siedem punktów i są na siódmym miejscu w tabeli, Górnik ma dwa punkty mniej i jest w rozgrywkach jedenasty. Zapowiedź meczu z Górnikiem Łęczna

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

We wtorek 20 sierpnia o godzinie 19:10 do otwartej sprzedaży trafiło ponad 700 biletów na zwolnione przez posiadaczy karnetów miejsca. Prawie połowa z nich rozeszła się w zaledwie kilka minut. Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

Kadra Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Trener Marcin Kaczmarek podał nazwiska 19 zawodników, którzy będą brani pod uwagę przy wyborze składu na spotkanie 5. kolejki II ligi z Górnikiem Łęczna. Kadra Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Widzew Łódź poznał rywala w Totolotek Pucharze Polski

Czerwono-biało-czerwoni w pierwszej rundzie rozgrywek zmierzą się u siebie ze Śląskiem Wrocław. Widzew Łódź poznał rywala w Totolotek Pucharze Polski