217445 PLN

Wolne bilety na najbliższy mecz:

180 Kup bilet

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

We wtorek 20 sierpnia o godzinie 19:10 do otwartej sprzedaży trafiło ponad 700 biletów na zwolnione przez posiadaczy karnetów miejsca. Prawie połowa z nich rozeszła się w zaledwie kilka minut. Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Łęczna

Kadra Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Trener Marcin Kaczmarek podał nazwiska 19 zawodników, którzy będą brani pod uwagę przy wyborze składu na spotkanie 5. kolejki II ligi z Górnikiem Łęczna. Kadra Widzewa na mecz z Górnikiem Łęczna

Widzew Łódź poznał rywala w Totolotek Pucharze Polski

Czerwono-biało-czerwoni w pierwszej rundzie rozgrywek zmierzą się u siebie ze Śląskiem Wrocław. Widzew Łódź poznał rywala w Totolotek Pucharze Polski

Marcin Kaczmarek: Potrzebny nam spokój i konsekwencja

Przed środowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna z dziennikarzami podczas briefingu prasowego spotkał się trener Marcin Kaczmarek. Marcin Kaczmarek: Potrzebny nam spokój i konsekwencja

Filip Kaliszewski sędzią meczu z Górnikiem Łęczna

Filip Kaliszewski z Gdańska poprowadzi środowy mecz Widzewa z Górnikiem Łęczna. Filip Kaliszewski sędzią meczu z Górnikiem Łęczna

Odbiór karnetów i biletów

Od poniedziałku kibice ponownie mogą odbierać karnety na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019-2020. Odbiór karnetów i biletów

Christopher Mandiangu: Powinniśmy wygrywać takie spotkania

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki II ligi Widzew zremisował w Elblągu z miejscową Olimpią 1:1. Na boisko od pierwszej minuty wyszedł Christopher Mandiangu. Christopher Mandiangu: Powinniśmy wygrywać takie spotkania

Podsumowanie 4. kolejki: Resovia liderem II ligi

Po czterech kolejkach II ligi liderem rozgrywek jest Resovia. Widzew z trzema punktami straty do zespołu z Rzeszowa zajmuje siódme miejsce. Podsumowanie 4. kolejki: Resovia liderem II ligi

Krótki mikrocykl przed meczem z Górnikiem Łęczna

Piłkarze Widzewa w nocy z soboty na niedzielę wrócili z Elbląga po meczu ligowym z Olimpią, a już w środę czeka ich kolejne starcie ligowe. Krótki mikrocykl przed meczem z Górnikiem Łęczna

Udany początek sezonu rezerw Widzewa

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego pokonał na wyjeździe KKS Koluszki 3:1, już do przerwy osiągając dwubramkową przewagę. Udany początek sezonu rezerw Widzewa