Wolne bilety na najbliższy mecz:

313 Kup bilet

Marcin Kozłowski po meczu z Ursusem: Nie odwrócimy już wyniku

Spory niedosyt odczuwali w piątek piłkarze Widzewa po zremisowanym meczu 1:1 z Ursusem Warszawa. Zdaniem Marcina Kozłowskiego, jedyna receptą na poprawę sytuacji jest zwycięstwo w następnej kolejce w Nowym Mieście Lubawskim. Marcin Kozłowski po meczu z Ursusem: Nie odwrócimy już wyniku

Nowy lider I grupy III ligi - podsumowanie 9. kolejki

Po zwycięstwie 4:0 nad ŁKS-em 1926 Łomża nowym liderem tabeli I grupy III ligi został Sokół Aleksandrów Łódzki. Widzew, ze stratą dwóch punktów, zajmuje drugie miejsce. Nowy lider I grupy III ligi - podsumowanie 9. kolejki

Premierowy gol Radosława Sylwestrzaka. "Mimo bramki czuję niedosyt"

W 5. minucie piątkowego meczu z Ursusem Warszawa wynik strzałem głową otworzył podstawowy obrońca Widzewa, Radosław Sylwestrzak. Łodzianie nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia, ostatecznie remisując 1:1. Premierowy gol Radosława Sylwestrzaka. "Mimo bramki czuję niedosyt"

Bożenna Surlit: Krzysiek odszedł tak, jak marzył. Na boisku

- Jego największą miłością była piłka. Dopiero później były żona i dzieci. Kiedy wychodziłam za Krzyśka wiedziałam, że tak jest. Zresztą on tego nie ukrywał - mówi żona Krzysztofa Surlita w 10. rocznicę śmierci jednej z ikon klubu. Bożenna Surlit: Krzysiek odszedł tak, jak marzył. Na boisku

Falstart koszykarek Widzewa

W piątkowe popołudnie, rozgrywki Basket Ligi Kobiet zainaugurowały koszykarki łódzkiego Widzewa. Nie był to jednak wymarzony początek sezonu, gdyż łodzianki wysoko uległy we własnej hali Artego Bydgoszcz 51:87. Falstart koszykarek Widzewa

Widzew II: Powtórzyć wyczyn pierwszej drużyny

W niedzielę kolejne zawody w łódzkiej klasie okręgowej rozegrają rezerwy Widzewa Łódź. Tym razem rywalem łodzian będzie druga drużyna ligowego rywala, Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Widzew II: Powtórzyć wyczyn pierwszej drużyny

Mateusz Michalski: Tak nie może być

Pomocnik Widzewa Łódź, podobnie jak pozostali czerwono-biało-czerwoni, po piątkowym meczu z Ursusem Warszawa nie krył swojego rozgoryczenia końcowym rezultatem. Mateusz Michalski: Tak nie może być

Adam Radwański: Kibice niosą nas do ostatniej minuty

Pomocnik Widzewa rozegrał w piątek 85 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Ursusem Warszawa. Po zakończeniu spotkania Adam Radwański był mocno rozczarowany brakiem rozstrzygnięcia w obliczu wielu sytuacji bramkowych. Adam Radwański: Kibice niosą nas do ostatniej minuty

Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik

Po meczu Ariel Jakubowski powiedział, że bardzo szanuje zdobyty w Łodzi punkt, a Franciszek Smuda podkreślał, że mecz mógł się podobać kibicom. Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik

Zemsta niewykorzystanych okazji - relacja z meczu z Ursusem Warszawa

Pomimo licznych sytuacji bramkowych, piłkarze Widzewa po raz pierwszy sezonie stracili punkty u siebie. Łodzianie zremisowali z Ursusem Warszawa 1:1. Zemsta niewykorzystanych okazji - relacja z meczu z Ursusem Warszawa