Sponsor strategiczny

Murapol

Murapol to Sponsor Strategiczny klubu oraz deweloper nr 1 w Polsce. Mieszkania Murapolu wybiera najwięcej Klientów. Opinie ponad 18 tys. mieszkańców sprawiają, że Murapol jest najchętniej polecanym deweloperem w Polsce. Ambasadorami marki Murapol są też największe gwiazdy i mistrzowie sportu.

http://www.murapol.pl

Sponsor główny

ZCB OWCZARY - TERMOton

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie budujemy nasz wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach.
Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas równie ważne jak satysfakcja Pracowników. Działamy w harmonii z otoczeniem dbając o ochronę środowiska naturalnego.

http://www.owczary.pl

 

Sponsorzy

LV BET

Kim jesteśmy? Jesteśmy miłośnikami zakładów sportowych tak samo jak Wy! Dlatego postaramy się zapewnić jak najlepszą jakość obsługi w najwyższych standardach. Jesteśmy kibicami, tak samo jak Wy! Dlatego zrobimy wszystko, abyście znaleźli tu każdą ofertę o jakiej zamarzycie. Oferujemy ekscytujący świat zakładów sportowych online, a szeroka gama naszych zakładów sportowych zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

https://lvbet.pl/

Widzewska Emigracja

Widzewska Emigracja 1910: Grupa Widzewska Emigracja 1910 powstała 3 lata temu. Głównym celem grupy jest wpłacanie comiesięcznych składek, dzięki którym możemy opłacić logo naszej grupy, które jest na koszulce Widzewa. Jesteśmy na koszulkach od Reaktywacji wraz z chłopakami z Irlandii. Nasze podstawowe cele to pomoc całej Widzewskiej rodzinie, oczywiście w naszym zakresie finansowym. Grupa składa się z 32 kibiców mieszkających na emigracji,  głównie w Anglii, Szkocji, Holandii i na terenie Niemiec. Wszyscy jesteśmy kibicami Widzewa z różnym stażem.

FC Eire Division: Grupa około 20 osób skupiająca emigrantów Widzewa mieszkających na Zielonej Wyspie. Pierwsi z nas przybyli do Irlandii w 2004 roku. Znaliśmy się już w większości wcześniej z eskapad po Polsce i Europie za naszym ukochanym klubem i od początku pobytu staraliśmy się spotykać podczas wspólnego oglądania meczów, a potem również dorocznego turnieju. Początek naszej zorganizowanej działalności trudno określić, ale przyjęliśmy że było to w 2007 roku. Gdy tylko powstała Reaktywacja natychmiast bez zastanowienia zgłosiliśmy swoją pomoc, bo uważamy że Widzew to Nasze wspólne dobro. Dziś z dumą możemy oglądać logo naszego walecznego skrzata na rękawku koszulki Widzewa i mamy nadzieję, że nasz fighter będzie tam aż do ekstraklasy!

http://www.widzew-ireland.com

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC. Od wielu lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze B2B w naszym kraju. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu prawa i windykacji, które przeprowadza nasza Akademia Przedsiębiorcy.

http://www.kancelariawec.eu

Sponsorzy Akademii

Sponsor Strategiczny Akademii Widzewa - WOWP OSK "Tylko Widzew"

Kibicowanie dla wielu nie ogranicza się tylko do wspierania drużyny dopingiem i sercem na meczach przy Al. Piłsudskiego czy wyjazdach. Kibicowanie to także promowanie klubu, a przede wszystkim jego kibiców, poprawa ich wizerunku oraz pomoc ludziom potrzebującym. O tym wszystkim starają się pamiętać ludzie działający pod szyldem OSK „Tylko Widzew” czy wcześniej nieformalnej grupy „Fanatycznie Czerwoni Łódź”.

http://www.tylkowidzew.pl/