217445 PLN

Bilety sprzedane na mecz ze Śląskiem Wrocław:

11408 Kup bilet

Sto meczów ligowych Sebastiana Zielenieckiego w Widzewie!

Spotkanie z Lechem II Poznań było dla 24-letniego obrońcy setnym występem ligowym w czerwono-biało-czerwonych barwach. Sto meczów ligowych Sebastiana Zielenieckiego w Widzewie!

"Nasz Widzew" o 19:10 w Radiu Łódź

W niedzielę o 19:10 wyemitowany zostanie drugi odcinek poświęconej Widzewowi audycji w Radiu Łódź. "Nasz Widzew" o 19:10 w Radiu Łódź

Marcin Kaczmarek gościem Cafe Futbol

Dziś o godzinie 11:00 trener Marcin Kaczmarek będzie gościem programu "Cafe Futbol" na antenie Polsatu Sport. Marcin Kaczmarek gościem Cafe Futbol

Lech II Poznań - Widzew Łódź: bramki (WIDEO)

W sobotę 21 września w ramach 10. kolejki rozgrywek drugiej ligi Widzew pokonał na wyjeździe rezerwy Lecha Poznań 2:1. Wszystkie bramki tego spotkania padały w drugiej połowie. Lech II Poznań - Widzew Łódź: bramki (WIDEO)

Mateusz Możdżeń: Strzelona bramka to dodatkowa radość

W meczu 10. kolejki rozgrywek II ligi Widzew pokonał Lecha II Poznań 2:1. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Mateusz Możdżeń. Mateusz Możdżeń: Strzelona bramka to dodatkowa radość

Kornel Kordas: Szybko podnieśliśmy się po straconej bramce

W meczu 10. kolejki II ligi Widzew pokonał na wyjeździe Lecha II Poznań 2:1. Po przerwie na boisku pojawił się Kornel Kordas, dla którego był to pierwszy dłuższy występ w nowym zespole. Kornel Kordas: Szybko podnieśliśmy się po straconej bramce

Wojciech Pawłowski: Każdy za każdego skoczy w Widzewie w ogień

W spotkaniu 10. kolejki rozgrywek II ligi Widzew pokonał na wyjeździe Lecha II Poznań 2:1. Kolejny mecz w wyjściowym składzie zaliczył Wojciech Pawłowski. Wojciech Pawłowski: Każdy za każdego skoczy w Widzewie w ogień

Trenerzy po meczu Lech II Poznań - Widzew Łódź

Cenne trzy punkty jadą do Łodzi! - relacja z meczu z Lechem II Poznań

Widzew Łódź po bramkach Mateusza Możdżenia i Christophera Mandiangu pokonał Lecha II Poznań 2:1, zaliczając trzecie w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo w lidze. Cenne trzy punkty jadą do Łodzi! - relacja z meczu z Lechem II Poznań

Skład Widzewa na mecz z Lechem II Poznań

Trener Marcin Kaczmarek wybrał wyjściową jedenastkę na sobotnie spotkanie w rezerwami Lecha Poznań w ramach 10. kolejki rozgrywek II ligi. Skład Widzewa na mecz z Lechem II Poznań