Zapełnijmy wirtualny sektor na mecz z Legią Warszawa!

 

W niedzielę futsaliści Widzewa zakończą sezon 1. Ligi Futsalu gr. północnej wielkim meczem z Legią Warszawa. To doskonała szansa, by wspomóc swój ukochany klub - zapełnijmy razem halę przy ul. Małachowskiego!

 

Czy kibiców Widzewa trzeba zapraszać na mecz z Legią Warszawa? Na pewno nie, choć żałujemy, że z oczywistych względów nie będziecie mogli zobaczyć tego wielkiego spotkania na żywo w hali. Doping widzewskich kibiców na pewno poniósłby nas do zwycięstwa!

 

Fakt, że nie będziecie mogli przyjść do hali wcale nie oznacza, że… nie możemy wypełnić trybun! Analogicznie do meczu derbowego piłkarzy, przygotowaliśmy specjalne cegiełki, które będziecie mogli kupić w cenie 10 złotych i wirtualnie zająć swoje miejsce, a przy okazji pomóc futsalowej sekcji Widzewa, która wciąż chce się rozwijać. Oczywiście każda wyższa kwota jest mile widziana - uśmiecha się Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji w Widzewie.

Podaj dane osób dla których chcesz kupić wirtualne bilety na futsalowy mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa. Każdy z nich kosztuje 10 zł. Naciśnij przycisk + aby zwiększyć ilość kupowanych biletów.
Po zakupie pobierz swój pamiątkowy bilet.
Zaloguj się aby kupić bilet

Licznik wsparcia

480

#WJEDNOŚCISIŁA