Zapełnijmy wirtualny sektor na mecz z Legią Warszawa!

 

W niedzielę futsaliści Widzewa zakończą sezon 1. Ligi Futsalu gr. północnej wielkim meczem z Legią Warszawa. To doskonała szansa, by wspomóc swój ukochany klub - zapełnijmy razem halę przy ul. Małachowskiego!

 

Czy kibiców Widzewa trzeba zapraszać na mecz z Legią Warszawa? Na pewno nie, choć żałujemy, że z oczywistych względów nie będziecie mogli zobaczyć tego wielkiego spotkania na żywo w hali. Doping widzewskich kibiców na pewno poniósłby nas do zwycięstwa!

 

Fakt, że nie będziecie mogli przyjść do hali wcale nie oznacza, że… nie możemy wypełnić trybun! Analogicznie do meczu derbowego piłkarzy, przygotowaliśmy specjalne cegiełki, które będziecie mogli kupić w cenie 10 złotych i wirtualnie zająć swoje miejsce, a przy okazji pomóc futsalowej sekcji Widzewa, która wciąż chce się rozwijać. Oczywiście każda wyższa kwota jest mile widziana - uśmiecha się Przemysław Olczak, koordynator futsalowej sekcji w Widzewie.

Podaj dane osób które chcesz zgłosić do udziału w prezentacji drużyny Widzewa Łódź w dniu 28.07.2021. Wciśnij przycisk + aby dodać kolejną osobę.
Po dokonaniu rezerwacji pobierz swój bilet na środową imprezę i przyjdź na stadion z wydrukowaną wejściówką.
Zaloguj się aby dokonać rezerwacji wejściówki

Licznik wsparcia