Aktualności

Zwalnianie miejsc na mecz z ŁKS Łódź oraz zakup zwolnionych miejsc

Informujemy, że w klubowym systemie biletowym istnieje już możliwość zwolnienia miejsca na środowe spotkanie z ŁKS Łódź.

Zwolnienia miejsca na mecz z ŁKS Łódź można dokonać do środy, 17. maja do godziny 08:00 na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc.

Wykorzystać kod zwalniający miejsce można do poniedziałku 15. maja do godziny 24:00. Po tym czasie wszystkie zwalniane miejsca trafiają bezpośrednio do sprzedaży otwartej. 

Po zwolnieniu miejsca w przypadku gdy numer PESEL jest zgodny z numerem Karty Widzewiaka posiadacz karnetu widzi kod, który może przekazać wybranej osobie. Osoba ta podając ten kod może zakupić pojedynczy bilet na zwolniony przez karnetowicza mecz. Przypominamy, że kody zwalniające miejsca nie mogą być elementem handlu i odsprzedaży.

Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na powyższe terminy zwalniania miejsc i wykorzystywania kodów. 

Informujemy jednocześnie, że w chwili obecnej w otwartej sprzedaży nie ma biletów na spotkanie derbowe ani w kasach stadionu, ani w systemie biletowym (poza miejscami zwolnionymi). Jeżeli sytuacja ta ulegnie zmianie poinformujemy o tym z wyprzedzeniem za pośrednictwem oficjalnej strony klubu widzew.com

Zakupione zwolnione bilety można będzie odebrać w kasie numer 1, we wtorek od godziny 12:00 do 18:00 oraz w środę przed meczem od godziny 12:00. 

Już teraz apelujemy, aby w środę na meczu pojawić się jak najwcześniej. Bramy będą otworzone od godziny 17:30. Zostawianie wejścia na stadion na ostatnią chwilę może skutkować wejściem na mecz już po pierwszym gwizdku. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela