Aktualności

Zwalnianie miejsc na mecz z Górnikiem Łęczna

W środę 21 sierpnia o godzinie 18:50 Widzew rozegra drugi w nowym sezonie mecz ligowy w Sercu Łodzi. Od niedzieli 18 sierpnia można zwalniać miejsca na to spotkanie.
Wszystkich posiadaczy karnetów, którzy nie mogą być na środowym meczu, zachęcamy do zwalniania miejsc poprzez stronę: https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc oraz za pomocą dedykowanej zakładki w Aplikacji Mobilnej Widzew Łódź.

Informujemy jednocześnie, że osoby, które nie odebrały jeszcze fizycznie swoich karnetów, mogą zwolnić miejsca przy użyciu numeru karty swojego karnetu w nowej zakładce systemu karnetowego dostępnej po zalogowaniu na swoje konto.

Posiadacz karnetu po zwolnieniu miejsca dostaje kod na zakup biletu. Może go przekazać dowolnej osobie. Kody ze zwolnionych miejsc można wykorzystać do wtorku 20 sierpnia do godz. 16:00. Tego samego dnia o godz. 19:10 wszystkie zwolnione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Informujemy jednocześnie, że zwalniać miejsca można do godziny 17:00 w dniu meczu.

Zakupu biletu z wykorzystaniem kodu na udostępnione przez posiadaczy karnetów miejsca można dokonać na stronie https://widzew.com/web/bilety.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela