Aktualności

Zwalnianie miejsc i zakup biletów na mecz z ŁKS Łomża

Informujemy, że w klubowym systemie biletowym istnieje już możliwość zakupu biletu na sobotni mecz z ŁKS Łomża. Osoby, które nie mogą przyjść na mecz mogą również zwolnić swoje miejsce.

Bilety na sobotni mecz z ŁKS Łomża są dostępne w zakładce https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Do sprzedaży udostępnione są miejsca na wszystkich sektorach stadionu poza sektorem gości. Mecz z ŁKS Łomża będzie bowiem pierwszym meczem na nowym stadionie, na którym będziemy gościć zorganizowaną grupę kibiców drużyny przeciwnej. 

Dostępna jest również opcja zwalniania miejsca karnetowego na konkretny mecz. Posiadaczy karnetu, którzy nie będą mogli uczestniczyć w sobotnim meczu, prosimy o zgłoszenie tego faktu na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. Posiadacz karnetu zwalniający miejsce otrzymuje specjalny kod, który może przekazać wybranej przez siebie osobie. Osoba ta, podając przy zakupie biletu ten kod, może wykupić bilet na zwolnione miejsce. Miejsca na karnecie można zwalniać do piątku, 21.04.2017, do godziny 22:00. Dzień wcześniej, do czwartku 20.04 do godziny 22:00 istnieje możliwość przekazania kodu wybranej osobie i zakupu przez nią wskazanego miejsca. Po tym czasie wszystkie zwolnione miejsca trafiają bezpośrednio do ogólnej sprzedaży. Posiadaczom karnetów, którzy zwalniają swoje miejsca z uwagi na nieobecność dziękujemy za widzewską postawę. Z uwagi na to, że nie możecie obejrzeć meczu na żywo, oferujemy Wam darmowy dostęp do transmisji w WidzewTV. 

Informujemy, że w najbliższych dniach jedyną możliwością zakupu biletów jest zakup w systemie internetowym. Zakup biletu w kasie będzie możliwy wyłącznie w dniu meczu, o ile bilety na sobotnie spotkanie będą jeszcze dostępne. Komunikat w tej sprawie zostanie wydany w piątek, po zakończeniu możliwości korzystania z kodów zwalniających. 

Aby umożliwić odbiór biletów przed meczem kasy biletowe będą czynne w czwartek i piątek. O godzinach pracy kas poinformujemy osobnym komunikatem. Zachęcamy jednocześnie do korzystania z opcji wydruku biletu w domu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela