Aktualności

Zrób zakupy w Black Friday, wykorzystaj bon zakupowy!

Już dziś - w piątek (29 listopada) - wszystkie czapki i szaliki z oferty oficjalnego sklepu Widzewa można zakupić 20% taniej. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego i online!

Przy okazji przypadającego dzisiaj (29 listopada) Black Friday skorzystać można z promocji na wszystkie dostępne w ofercie czapki i szaliki. Do końca dnia można je kupić 20% taniej. Do wyboru są m.in. szale dedykowane najmłodszym kibicom, cieszące się ogromną popularnością czapki damskie z czerwonym pomponem oraz idealne na zbliżające się Boże Narodzenie czapki z motywem choinki.

Promocja obowiązuje zarówno w sklepie stacjonarnym (na stadionie przy al. Piłsudskiego), jak i internetowym https://sklep.widzew.com/. Sklep stacjonarny jest dziś czynny do godz. 19:00.

Warto również pamiętać, że jeszcze tylko do jutra (30 listopada) posiadacze karnetów, którzy kupowali na swoje miejsce bilety na spotkanie Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa, mogą wykorzystać wygenerowane przy tej okazji bony zakupowe. Zostały one automatycznie zapisane na ich kartach karnetowych.

Bon można wykorzystać podczas dokonywania zakupów o wartości przynajmniej dwa razy wyższej niż jego wartość. Przykładowo - aby wykorzystać bon za 15 zł, należy zrobić zakupy o łącznej wartości rachunku przynajmniej 30 zł. Bon obowiązuje zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym, również przy zakupach produktów z nowych kolekcji. W ostatnim czasie w sklepie pojawiły się m.in. nowe T-shirty damskie i męskie, a w najbliższych dniach oferta sklepu, również bożonarodzeniowa, będzie systematycznie powiększana.

Od poniedziałku (2 grudnia) zmienią się również godziny pracy sklepu stacjonarnego. Od poniedziałku do piątku będzie otwarty w godz. 11:00-19:00, a w soboty bez meczów domowych Widzewa - od 11:00 do 16:00. W soboty meczowe sklep będzie pracować od 11:00 do 22:30, a w niedziele meczowe - od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy na zakupy!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela