Aktualności

Zostań widzewskim Mikołajem!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dzięki inicjatywie Wiara dla Dzieciaków widzewiacy mogą sprawić, że uśmiech zagości w tym czasie na twarzach wielu dzieci w potrzebie.

Akcja organizowana przez Stowarzyszenie "Fanatycy Widzewa" i grupę "Wiara Spod Zegara" trwa od początku listopada i ma na celu zbieranie zabawek, słodyczy i żywności dla podopiecznych domów dziecka i innych placówek społeczno-wychowawczych. - Ze względu na pandemię koronawirusa i problemy z ewentualną dezynfekcją darów, musimy zrezygnować ze zbiórki używanych zabawek. Chętnie przyjmiemy nowe, a dodatkowo takie produkty jak ryż, kasza czy konserwy, czyli żywność długoterminową - mówił Maciej Malesa na antenie Widzew.FM.

Kibice prowadzą również zbiórkę pieniędzy, która w trakcie pandemii przeniosła się do internetu oraz dwóch punktów stacjonarnych, czyli Oficjalnego Sklepu Widzewa Łódź i sklepu "Fanatyk". Na stronie zrzutki, w którą zaangażowały się widzewskie fankluby, a także piłkarze pierwszej drużyny, możemy przeczytać, że zebrano już ponad 11 tysięcy złotych. To ciągle za mało, bo celem sympatyków czerwono-biało-czerwonych jest zebranie co najmniej 19 100 zł. - Zależy nam, by do przygotowywanych paczek dorzucić jeden lub dwa gadżety. Zachęcamy do wsparcia zbiórki widzewskich Mikołajów - dodał Malesa.

Zostań Widzewskim Mikołaj. Dorzuć się do bożonarodzeniowej zbiórki (KLIKNIJ TUTAJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela