Aktualności

Zostań w domu i podejmij wyzwanie w #StayHomeCup

Kibice spragnieni e-sportowej rywalizacji ponownie mogą stanąć naprzeciw siebie w wirtualnej rozgrywce. Przed nami kolejne odsłony turnieju #StayHomeCup.

Do tej pory odbyły się już cztery edycje widzewskich zawodów w grę FIFA 20. Swoich sił w symulatorze piłki nożnej mogli spróbować posiadacze konsol PlayStation 4, XBOX One oraz komputerów osobistych. W rozgrywkach na PS4 dwukrotnie najlepszy był Damian Podolski, swoją wyższość na Xboxie potwierdził Mateusz Kubas, a w wydaniu komputerowym zwyciężył Adrian Sawiński.

Ważnym wydarzeniem z zeszłego tygodnia było wirtualne starcie pomiędzy przedstawicielami Stali Rzeszów i Widzewa Łódź, z którego transmisję w szczytowym momencie obserwowało ponad 1200 kibiców. Mamy nadzieję, że wysokie zainteresowanie widowiskiem organizowanym przez e-sportową sekcję Red Wolves będzie miało odzwierciedlenie w rozpoczynających się w środę zapisach do kolejnych edycji #StayHomeCup. 

Punktualnie o godz. 12:00 do zawodów będą mogli zgłosić się konsolowcy posiadający PS4 (Zapisy tutaj!), a ich turniej odbędzie się w czwartkowy wieczór. Już dzień później, w piątek, rozpoczną się zapisy na niedzielną edycję rozgrywek, skierowanej do graczy z Xboxami. Przypominamy, że dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci klubowych gadżetów.

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami, z domów można wychodzić jedynie w kluczowych potrzebach oraz do pracy. Monotonnię przebywania w swoich czterech ścianach na pewno urozmaici udział w #StayHomeCup, w którym widzewiacy z całej Polski mogą wspólnie spędzić czas i poczuć niepowtarzalne emocje sportowe, mając losy rywalizacji we własnych rękach!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela