Aktualności

Zostań piłkarzem Akademii Widzewa!

Akademia Widzewa zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 12 grudnia. Młodzi kandydaci na piłkarzy urodzeni w rocznikach 2007-2010 staną przed szansą, by dołączyć do profesjonalnej akademii piłkarskiej!

Akademia Widzewa to osiem drużyn pracujących pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, z dostępem do trenerów motorycznych i analityków, którzy wspierają zawodnika w jego indywidualnej ścieżce rozwoju. O zdrowie młodych piłkarzy dba zespół medyczny, a każda z drużyn ma dostęp do bazy treningowej i zaplecza w postaci sali konferencyjnej, siłowni oraz gabinetu lekarskiego i fizjoterapeutycznego.

W trakcie naboru zaplanowanego na 12 grudnia 2021 r. zawodnicy poszczególnych kategorii wiekowych będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i poddać się ocenie widzewskiej kadry szkoleniowej, a po pozytywnej ocenie dołączyć do Akademii Widzewa. Zajęcia odbędą się w ośrodku szkoleniowym przy ul. Małachowskiego. Zgłoszenia osób zainteresowanych przyjmowane są drogą mailową pod adresem skauting@widzew.com do 6 grudnia 2021 r. włącznie.

Do zgłoszenia załączona musi być wypełniona i podpisana przez rodzica/opiekuna ustawowego KARTA KWALIFIKACYJNA (POBIERZ DOKUMENT), na której potwierdzić należy zgodę klubu macierzystego na odbycie treningu i zgodę lekarza.

Na trening należy z kolei zabrać ze sobą wypełniony i podpisany przez rodzica/opiekuna ustawowego FORMULARZ ZGÓD (POBIERZ DOKUMENT).

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do spróbowania swoich sił i uczestnictwa w otwartych treningach Akademii Widzewa. Może to być początek pięknej czerwono-biało-czerwonej przygody!

Sprawdź, jak wygląda dzień pracy w Akademii Widzewa:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela