Aktualności

Zostań Klubem Partnerskim Akademii Widzewa Łódź

Zachęcamy akademie, kluby i szkółki piłkarskie do dołączenia do programu partnerskiego Akademii Widzewa.

Akademia Widzewa otwiera drzwi przed potencjalnymi partnerami. Fundamentem współpracy jest wzajemne zrozumienie swojej roli w procesie rozwoju zawodnika oraz stworzenie mu odpowiedniego środowiska do podnoszenia swojego poziomu. Wszystko po to, by pomóc młodemu piłkarzowi wspinać się po szczeblach drabiny do zawodowej kariery.

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystania z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymiany doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) Klubu Współpracującego,
c) Klubu Partnerskiego,
d) Ośrodka Partnerskiego.

Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń. - Orły Zduńska Wola to nowatorski projekt, który ma na celu zbieranie najzdolniejszych zawodników z naszego powiatu. Cieszymy się z tej współpracy, bo Zduńska Wola to miasto Widzewa, ale również dlatego, że uporządkujemy drogę rozwoju dla młodych piłkarzy, którzy obecnie otrzymują wiele propozycji od skautów z całej Polski, a teraz mogą skupić się wyłącznie na treningach, spokojni o swoją przyszłość. Przed nami wiele ciekawych, wspólnych działań - powiedział Tomasz Ziółkowski, koordynator w klubie Orły Zduńska Wola, który w grudniu 2020 roku nawiązał współpracę z Akademią Widzew [KLIKNIJ].

Szczegółową ofertę Klubów Partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Dane kontaktowe:

Wojciech Pawłowski - koordynator ds, Programów Partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela