Aktualności

Zobacz mecz ze Stalą w WidzewTV i TVP3

Na kibiców, którzy nie znaleźli się wśród szczęśliwców mogących obejrzeć najbliższy mecz czerwono-biało-czerwonych z trybun Serca Łodzi, czeka bogata oferta transmisji telewizyjnych z tego spotkania.

Z uwagi na obostrzenia administracyjne mecze piłkarskie na stadionach kibice oglądać mogą w liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności obiektu. W związku z tym w Sercu Łodzi klub gościć będzie mógł w środę 15 lipca przy okazji spotkania ze Stalą Stalowa Wola jedynie około 4 i pół tysiąca fanów.

Na wszystkich kibiców, którym nie będzie dane znaleźć się tego dnia na trybunach przy Al. Piłsudskiego 138, czeka realizowana na żywo przez ekipę WidzewTV bezpłatna transmisja. Znaleźć ją będzie można na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube (SUBKSKRYBUJ).

Transmisja nadawana będzie również w wyższej jakości na stronie widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do niej kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Przedmeczowe studio, w którym gościem będzie Andrzej Rybski, rozpocznie się około godziny 18:20, a zobaczyć będzie w nim można premierowe materiały wideo. Mecz skomentuje doskonale znany kibicom duet Dariusz Postolski - Arkadiusz Stolarek. Po końcowym gwizdku zapraszamy zaś na analizę w studiu WidzewTV, a także wypowiedzi uczestników środowego meczu i komentarze trenerów obu zespołów.

Co ważne, realizowaną przez widzewską telewizję transmisję, na mocy zawartej w minionych tygodniach umowy z Telewizją Polską Oddział w Łodzi pokaże również, z własnym studiem i komentarzem, TVP3. Tym razem transmisja dostępna będzie w regionalnych pasmach oddziałów - łódzkiego i rzeszowskiego. Transmisja udostępniona zostanie także na SPORT.TVP.PL.

Jesteśmy pewni, że środowe spotkanie Widzewa ze Stalą Stalowa Wola przysporzy fanom wielu pozytywnych emocji zakończonym ważnym zwycięstwem łodzian. Bądźcie tego dnia z nami również przed telewizorami i ekranami!

***

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / środa 15 lipca 2020 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela