Aktualności

Zobacz mecz z Legionovią w WidzewTV, słuchaj w Widzew.FM

W sobotę 13 czerwca od godziny 19:10 Widzew powalczy o kolejne ligowe zwycięstwo. Już od 18:15 zapraszamy do przedmeczowego studia w WidzewTV i Widzew.FM.

Z uwagi na brak możliwości uczestniczenia kibiców w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun Serca Łodzi wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Decyzja ta podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych.

Mając jednak na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisję za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ), a jego wykup stanowi okazję do wparcia rozwoju projektu WidzewTV.

Oprócz transmisji telewizyjnej, klubowe media zapewniają również na żywo relację audio dostępną za pośrednictwem sprawdzonego odtwarzacza radiowego znajdującego się na widzew.com i aplikacji mobilnej Widzew Łódź.

Studio meczowe rozpocznie się ok. godziny 18:15, a w nim czekać na kibiców będą ciekawe materiały i rozmowy, w tym nagrania z treningu z udziałem między innymi Marcina Robaka i wracającego do zdrowia Krystiana Nowaka. Pierwszy gwizdek spotkania zabrzmi o 19:10, a boiskowe wydarzenia skomentują Arkadiusz Stolarek i Dariusz Postolski. Po zakończeniu boiskowej rywalizacji zapraszamy na studio pomeczowe, a w nim wypowiedzi ekspertów i piłkarzy oraz transmisję na żywo konferencji prasowej z udziałem trenerów obu zespołów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela