Aktualności

Znamy zwycięzcę konkursu „Zaproś do akcji”

Przez ostatnie 2 tygodnie trwał konkurs oficjalnej strony Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Użytkownicy serwisu zapraszali swoich znajomych do dołączenia do oficjalnej bazy kibiców Widzewa Łódź.

Każdy użytkownik otrzymywał punkt za każdego znajomego, który zarejestrował się w bazie. Najwięcej punktów – 10 – zgromadził użytkownik rekin i to do niego trafi jakże cenne, podwójne zaproszenie na obejrzenie pierwszego meczu RTS Widzew Łódź w Łodzi, w sezonie 2015/2016.

Oficjalna baza kibiców Widzewa to dla naszego klubu bardzo ważna inicjatywa. Konto w bazie kibiców Widzewa pozwoli w przyszłości na korzystanie z wszystkich usług oferowanych przez klub, w tym między innymi: dostęp do zakupu biletów na mecze Widzewa, najszybszy kontakt z klubem, dostęp do unikalnych treści strony internetowej. Projekt stworzenia bazy kibiców Widzewa jest też bardzo ważny dla klubu z punktu widzenia marketingowego. Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do oficjalnej bazy kibiców Widzewa, zrób to już teraz.  


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela