Aktualności

Terminarz rozgrywek I grupy III ligi - runda jesienna sezonu 2017/2018

Wiemy już, z kim piłkarze Przemysława Cecherza rozpoczną bój o awans do II ligi. W weekend 5-6 sierpnia zmierzą się na wyjeździe z Victorią Sulejówek.

Victoria Sulejówek to beniaminek I grupy III ligi i to właśnie na jej obiekcie piłkarze Przemysława Cecherza rozpoczną sezon 2017/2018. Pierwszy mecz w Sercu Łodzi, czyli na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, czerwono-biało-czerwoni rozegrają w weekend 12-13 sierpnia. Inauguracja III ligi w Łodzi to rewanż za inaugurację tegorocznej wiosny, bowiem Widzew podejmować będzie były klub trenera Cecherza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Oprócz Świtu, na Widzew jesienią przyjadą także MKS Ełk, Olimpia Zabrów, Ursus Warszawa, Tur Bielsk Podlaski, Pelikan Łowicz, ŁKS Łomża i Sokół Ostróda. Prestiżowo zapowiadające się mecze z Legią II Warszawa, Polonią Warszawa czy Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie, rozegrane zostaną na wyjeździe.

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia 

Victoria Sulejówek - Widzew Łódź 
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki 
GKS Wikielec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 
Polonia Warszawa - Huragan Morąg 
ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 
Sokół Ostróda - MKS Ełk 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz 

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia 

Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 
MKS Ełk - Victoria Sulejówek 
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz 
Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 

Warta Sieradz - Widzew Łódź 
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski 
Polonia Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
ŁKS 1926 Łomża - Ursus Warszawa 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów 
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk 

Kolejka 4 - 23 sierpnia 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 
MKS Ełk - Warta Sieradz 
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek 
Huragan Morąg - Sokół Ostróda 
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża 
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa 
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia 

Widzew Łódź - MKS Ełk 
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Polonia Warszawa - GKS Wikielec 
ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 
Warta Sieradz - Legia II Warszawa 

Kolejka 6 - 2-3 września 

Legia II Warszawa - Widzew Łódź 
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz 
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda 
Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
GKS Wikielec - ŁKS 1926 Łomża 
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa 

Kolejka 7 - 9-10 września 

Widzew Łódź - Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 
ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski 
Victoria Sulejówek - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 
Warta Sieradz - Huragan Morąg 
MKS Ełk - Legia II Warszawa 

Kolejka 8 - 16-17 września 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 
Olimpia Zambrów - MKS Ełk 
Huragan Morąg - Widzew Łódź 
Ursus Warszawa - Warta Sieradz 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek 
GKS Wikielec - Sokół Ostróda 
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 

Kolejka 9 - 23-24 września 

ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 
Victoria Sulejówek - GKS Wikielec 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski 
Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Widzew Łódź - Ursus Warszawa 
MKS Ełk - Huragan Morąg 
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 

Kolejka 10 - 30 września-1 października 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów 
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 
Ursus Warszawa - MKS Ełk 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź 
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz 
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda 
ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki 

Kolejka 11 - 7-8 października 

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 
Warta Sieradz - GKS Wikielec 
Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 
MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 

Kolejka 12 - 14-15 października 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa 
Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk 
GKS Wikielec - Widzew Łódź 
Pelikan Łowicz - Warta Sieradz 
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda 

Kolejka 13 - 21-22 października 

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 
Warta Sieradz - Polonia Warszawa 
Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 
MKS Ełk - GKS Wikielec 
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 
Olimpia Zambrów - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Huragan Morąg - Ursus Warszawa 

Kolejka 14 - 28-29 października 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Huragan Morąg 
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 
GKS Wikielec - Legia II Warszawa 
Pelikan Łowicz - MKS Ełk 
Polonia Warszawa - Widzew Łódź 
ŁKS 1926 Łomża - Warta Sieradz 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek 

Kolejka 15 - 4-5 listopada 

Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda 
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 
MKS Ełk - Polonia Warszawa 
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 
Ursus Warszawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 

Kolejka 16 - 11-12 listopada 

Sokół Aleksandrów Łódzki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa 
GKS Wikielec - Huragan Morąg 
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 
ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk 
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź 
Sokół Ostróda - Warta Sieradz 
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

Kolejka 17 - 18-19 listopada 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 
Warta Sieradz - Victoria Sulejówek 
Widzew Łódź - Sokół Ostróda 
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 
Ursus Warszawa - GKS Wikielec 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela