Aktualności

Zmiany w strukturze organizacyjnej klubu

W piątek 17 maja 2019 roku pracę w klubie na dotychczasowych warunkach zakończyli Marcin Tarociński i Andrzej Klemba.

Marcin Tarociński pełnił funkcję dyrektora ds. PR i WidzewTV, a w strukturze klubu znalazł się oficjalnie pod koniec 2017 roku, choć współpracował z Widzewem już dużo wcześniej. Od lat pełnił funkcję spikera podczas meczów domowych czerwono-biało-czerwonych. Miał też za sobą wieloletnie doświadczenia w pracy w mediach.

17 maja 2019 roku zarząd Widzew Łódź SA wypowiedział dotychczasową umowę współpracy z Marcinem Tarocińskiem, ale rozpoczął jednocześnie rozmowy na temat zmiany charakteru współpracy w przyszłości.

Tego samego dnia, z uwagi na likwidację stanowiska, klub zakończył współpracę z Andrzejem Klembą, który od września 2017 roku pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji i mediów. Do klubu przychodził z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w ogólnopolskich mediach.

Powyższe decyzje personalne spowodowane są zmianami organizacyjnymi mającymi na celu dostosowanie struktury klubu do potrzeb związanych z jego funkcjonowaniem i dalszymi planami rozwoju. W związku z tym za kontakty z przedstawicielami mediów odpowiedzialny będzie w najbliższym czasie Marcin Olczyk pełniący funkcję koordynatora ds. komunikacji.

Dziękujemy Marcinowi Tarocińskiemu za dotychczasowe zaangażowanie w odbudowę klubu i liczymy jednocześnie na dalszą współpracę. Dziękujemy również za pracę na rzecz Widzewa Andrzejowi Klembie, życząc powodzenia w dalszej karierze zawodowej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela