Aktualności

Zmiany w strukturze organizacyjnej klubu

W piątek 17 maja 2019 roku pracę w klubie na dotychczasowych warunkach zakończyli Marcin Tarociński i Andrzej Klemba.

Marcin Tarociński pełnił funkcję dyrektora ds. PR i WidzewTV, a w strukturze klubu znalazł się oficjalnie pod koniec 2017 roku, choć współpracował z Widzewem już dużo wcześniej. Od lat pełnił funkcję spikera podczas meczów domowych czerwono-biało-czerwonych. Miał też za sobą wieloletnie doświadczenia w pracy w mediach.

17 maja 2019 roku zarząd Widzew Łódź SA wypowiedział dotychczasową umowę współpracy z Marcinem Tarocińskiem, ale rozpoczął jednocześnie rozmowy na temat zmiany charakteru współpracy w przyszłości.

Tego samego dnia, z uwagi na likwidację stanowiska, klub zakończył współpracę z Andrzejem Klembą, który od września 2017 roku pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji i mediów. Do klubu przychodził z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w ogólnopolskich mediach.

Powyższe decyzje personalne spowodowane są zmianami organizacyjnymi mającymi na celu dostosowanie struktury klubu do potrzeb związanych z jego funkcjonowaniem i dalszymi planami rozwoju. W związku z tym za kontakty z przedstawicielami mediów odpowiedzialny będzie w najbliższym czasie Marcin Olczyk pełniący funkcję koordynatora ds. komunikacji.

Dziękujemy Marcinowi Tarocińskiemu za dotychczasowe zaangażowanie w odbudowę klubu i liczymy jednocześnie na dalszą współpracę. Dziękujemy również za pracę na rzecz Widzewa Andrzejowi Klembie, życząc powodzenia w dalszej karierze zawodowej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela