Aktualności

Zmiany w harmonogramie sprzedaży karnetów

Kibice, którzy będą chcieli przedłużyć karnety na mecze domowe Widzewa na nowy sezon, będą mieli na to więcej czasu.

Z uwagi na fakt, że Widzew dwa pierwsze mecze ligowe w sezonie 2019/2020 rozegra na wyjeździe oraz uwzględniając liczne zapytania i sugestie kibiców, a także planowany termin przygotowania karnetów, proces ich sprzedaży zostanie wydłużony w czasie. Fani, którzy chcą przedłużyć karnet z zachowaniem dotychczasowego miejsca, będą mogli dokonać tego do 5 lipca 2019 roku włącznie. Zmiany miejsca dokonać będzie można od 8 lipca (start o godzinie 19:10) do 12 lipca. Otwarta sprzedaż rozpocznie się zaś 17 lipca (również o 19:10).

Co więcej, do końca lipca wydłużony został termin realizacji kodów promocyjnych uprawniających do nabywania wybranych produktów z oficjalnego sklepu internetowego Widzewa w promocyjnych cenach. Kod przysługuje osobie przedłużającej karnet i upoważnia do jednorazowego zakupu nieograniczonej ilości produktów objętych promocją (kod uzyskuje się zarówno przy przedłużeniu przez Internet, jak i stacjonarnie, ale wykorzystać można go jedynie on-line).

Odbiór karnetów wstępnie przewidziany jest na drugą połowę lipca. O szczegółach będziemy informować za pośrednictwem www.widzew.com i widzewskich mediów społecznościowych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela