Aktualności

Zmiany organizacyjne dotyczące sektorów A5 i A8 w sezonie 2020/2021

W kolejnym sezonie zmieni się sposób wejścia na stadion dla posiadaczy karnetów na miejsca w sektorach A5 i A8.

Z powodu konieczności usprawnienia procesu wchodzenia na stadion Widzewa przy okazji meczów ligowych czerwono-biało-czerwonych posiadacze karnetów/biletów na miejsca w sektorach A5 i A8 dostać się na nie będą mogli odpowiednio bramami nr 1 i 7, gdzie wydzielone zostaną dla nich dedykowane kołowrotki. Jednocześnie osoby, które ze względu na stan zdrowia wymagać będą korzystania z windy, po uprzednim zgłoszeniu do biura klubu (na adres mailowy: marketing@widzew.com) będą mogły dostać się na stadion wejściem nr 4.

Wytyczony specjalnie dla nich szlak komunikacyjny iść będzie przez korytarz nad sektorami prowadzący do Sali Kolumnowej (zlikwidowane zostaną znajdujące się po drodze palarnie). Z niej, za pośrednictwem tarasu, posiadacze karnetów będą mogli dostać się wygodnie na swoje miejsca w sektorach A5 i A8. Jednocześnie osoby te będą mogły korzystać ze specjalnych przestrzeni strefy VIP, w tym tak jak dotychczas z punktów gastronomicznych i toalet.

Co ważne, każdy kibic posiadający karnet na sektor A5/A8 w rundzie wiosennej minionego sezonu, będzie mógł go przedłużyć na dotychczasowych warunkach i pozostać w obecnym miejscu również w sezonie 2020/2021. Z uwagi na zmiany zasad dotyczących poruszania się na stadionie, w tym wyznaczenie innych wejść, kibice ci będą jednak mogli zmienić miejsce w specjalnym terminie, z pierwszeństwem w stosunku do pozostałych fanów, którzy planują zmieniać swoją lokalizację. Ponadto, każdy kibic z sektora A5 i A8 będzie mógł zakupić karnet VIP Silver, który gwarantuje dostęp do strefy cateringu i szereg innych korzyści.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany, które konsultowane były z kibicami zajmującymi dotychczas miejsca w sektorach A5 i A8, spotkają się ze zrozumieniem wszystkich fanów. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane rozwiązania logistyczne okażą się być optymalnymi i docelowymi - usprawniającymi poruszanie się po obiekcie i pozwalającymi maksymalne wykorzystać jego możliwości również w kolejnych sezonych, niezależnie od klasy rozgrywkowej. Liczymy, że jesienią ponownie wspólnie przeżywać będziemy wyjątkowe emocje sportowe, tym razem już na zapleczu ekstraklasy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela