Aktualności

Zmiana na stanowisku rzecznika prasowego Widzewa Łódź

Decyzją Zarządu Spółki Widzew Łódź Marcin Olczyk przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego klubu.

Z dniem 5 stycznia 2021 roku funkcję rzecznika prasowego Widzewa Łódź objął tymczasowo Marcin Tarociński. Dotychczasowy rzecznik prasowy Marcin Olczyk - po przekazaniu swoich obowiązków - będzie wspierał Biuro Prasowe klubu do kwietnia bieżącego roku.

Dziękujemy Marcinowi Olczykowi za poświęcenie i pracę dla Widzewa Łódź w minionych latach. Dziennikarzy i przedstawicieli mediów prosimy o kontaktowanie się od dzisiaj z nowym rzecznikiem prasowym pod dotychczasowym adresem mailowym media@widzew.com.

Marcin Tarociński to człowiek doskonale znany w widzewskim środowisku, który dotychczas odpowiadał w klubie między innymi za prowadzenie oficjalnego radia Widzew.FM oraz koordynację projektów społecznych realizowanych we współpracy z Widzewem. Od 1995 roku pełni funkcję spikera na meczach Widzewa, a w grudniu jego pracę docenił Polski Związek Piłki Nożnej, wyróżniając go w kategorii "spiker zawodów" na podstawie corocznego raportu dotyczącego organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN-u w sezonie 2019/2020.

Informujemy, że w styczniu rozpocznie się rekrutacja na stanowisko rzecznika prasowego.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela