Aktualności

Zjazdowa SA razem z Akademią Widzewa na rzecz Ukrainy

Łódzki Rynek Hurtowy Zjazdowa SA podpisał z Akademią Widzewa umowę, zakładającą dostarczanie żywności dla młodych piłkarzy z Ukrainy.

Jedzenie będzie trafiać do młodych podopiecznych Klubu, którzy przebywają w Łodzi od czasu wyjazdu z Ukrainy i obecnie trenują w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. To nie pierwsza współpraca Zjazdowej z czterokrotnym mistrzem Polski. Na początku 2020 roku została nawiązana współpraca, na mocy której grupy młodzieżowe Akademii mogły posilić się pomiędzy treningami dostarczonymi z hurtowni owocami.

Widzew Łódź intensywnie działa na rzecz ludności cywilnej Ukrainy oraz uchodźców, którzy szukają schronienia przed działaniami wojennymi. W oficjalnym sklepie odbyła się zbiórka produktów, które trafiły do Lwowa. Telewizja klubowa zorganizowała charytatywne wydanie programu "Robotniczy Talk-Show" z udziałem Andrzeja Michalczuka. Podczas transmisji udało się zebrać ponad 2100zł, które trafiły na rzecz uchodźców z Ukrainy. Środki z pakietu "Sponsora Meczu z Odrą Opole" zostały przekazane przez Klub na działania pomocowe dla Ukrainy.

Widzew Łódź - jako pierwszy klub piłkarski w Polsce - zdecydował o uruchomieniu kompleksowego programu wsparcia dla młodych adeptów futbolu z Ukrainy. Program skierowany jest zarówno do dzieci, które w ostatnich dniach uciekły z ogarniętego działaniami wojennymi kraju i znalazły schronienie w Łodzi, jak również do tych, które mieszkają w Łodzi od dłuższego czasu, ale wcześniej trenowały piłkę nożną w swojej ojczyźnie.

Zobaczcie, jak pracują młodzi piłkarze z Ukrainy w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego:


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela