Aktualności

ZCB Owczary zwiększa swoje zaangażowanie w Widzew

Firma ZCB Owczary - producent szerokiej gamy pustaków ceramicznych marki Termoton - przedłużyła swoją współpracę z Widzewem na kolejny sezon, jednocześnie znacznie zwiększając swoje zaangażowanie finansowe w odbudowę łódzkiego klubu.

Z nieskrywaną radością informujemy, że firma ZCB Owczary - ceniony producent szerokiej gamy pustaków ceramicznych marki Termoton - zdecydowała się na kontynuację współpracy z Widzewem w nadchodzącym sezonie 2017/2018. Co więcej, firma postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w odbudowę łódzkiego klubu o około 50 proc. w porównaniu do poprzedniego sezonu.

- Przedłużenie współpracy przez tak renomowaną firmę, jak ZCB Owczary, to doskonała wiadomość dla klubu zarówno w kontekście walki drużyny o awans II ligi, jak również długofalowych planów odbudowy Widzewa - powiedział wiceprezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź Remigiusz Brzeziński. - Wsparcie firmy ZCB Owczary jest dla nas tym bardziej cenne, że ma charakter stały, od samego początku Reaktywacji, a jego skala wciąż ulega powiększeniu - dodał.

Firma ZCB Owczary w nadchodzącym sezonie pozostanie na koszulkach jako sponsor główny drużyny Widzewa. Jej obecność będzie też nadal bardzo zauważalna na stadionie - zarówno w postaci bannerów w głównych miejscach ekspozycji, jak i specjalnego bannera na środkowym kole boiska przed spotkaniami oraz w ich przerwie. Logotyp marki Termoton wciąż będzie obecny także na telebimach, karnetach oraz biletach na mecze sezonu 2017/2018. Warto przy tym podkreślić, że w poprzednim sezonie marka Termoton osiągnęła najwyższe wartości ekspozycji podczas meczu otwarcia oraz w trakcie derbów Łodzi.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 30-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.owczary.pl/scienne.html.

Serdecznie dziękujemy firmie ZCB Owczary za zaufanie!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela