Aktualności

ZCB Owczary zwiększa swoje zaangażowanie w Widzew

Firma ZCB Owczary - producent szerokiej gamy pustaków ceramicznych marki Termoton - przedłużyła swoją współpracę z Widzewem na kolejny sezon, jednocześnie znacznie zwiększając swoje zaangażowanie finansowe w odbudowę łódzkiego klubu.

Z nieskrywaną radością informujemy, że firma ZCB Owczary - ceniony producent szerokiej gamy pustaków ceramicznych marki Termoton - zdecydowała się na kontynuację współpracy z Widzewem w nadchodzącym sezonie 2017/2018. Co więcej, firma postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w odbudowę łódzkiego klubu o około 50 proc. w porównaniu do poprzedniego sezonu.

- Przedłużenie współpracy przez tak renomowaną firmę, jak ZCB Owczary, to doskonała wiadomość dla klubu zarówno w kontekście walki drużyny o awans II ligi, jak również długofalowych planów odbudowy Widzewa - powiedział wiceprezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź Remigiusz Brzeziński. - Wsparcie firmy ZCB Owczary jest dla nas tym bardziej cenne, że ma charakter stały, od samego początku Reaktywacji, a jego skala wciąż ulega powiększeniu - dodał.

Firma ZCB Owczary w nadchodzącym sezonie pozostanie na koszulkach jako sponsor główny drużyny Widzewa. Jej obecność będzie też nadal bardzo zauważalna na stadionie - zarówno w postaci bannerów w głównych miejscach ekspozycji, jak i specjalnego bannera na środkowym kole boiska przed spotkaniami oraz w ich przerwie. Logotyp marki Termoton wciąż będzie obecny także na telebimach, karnetach oraz biletach na mecze sezonu 2017/2018. Warto przy tym podkreślić, że w poprzednim sezonie marka Termoton osiągnęła najwyższe wartości ekspozycji podczas meczu otwarcia oraz w trakcie derbów Łodzi.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 30-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.owczary.pl/scienne.html.

Serdecznie dziękujemy firmie ZCB Owczary za zaufanie!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela