Aktualności

ZCB Owczary kolejny sezon z Widzewem

Towarzysząca klubowi od czasu reaktywacji firma zawarła z Widzewem nową umowę, która obowiązywać będzie na sezon rozgrywkowy 2020/2021.

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary był jednym z pierwszych sponsorów reaktywowanego w 2015 roku Widzewa Łódź. Od początku współpracy marka flagowego produktu firmy - TERMOTON - gości w centralnym miejscu koszulki meczowej piłkarzy pierwszej drużyny. ZCB Owczary od 2015 roku stale zwiększała zaangażowanie w klub, najmuje również lożę stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Teraz, mimo trudnej sytuacji gospodarczej w całym kraju, firma nadal wspierać będzie Widzew, utrzymując status SPONSORA GŁÓWNEGO klubu. Co ważne, ZCB Owczary troszczy się o losy klubu na wielu płaszczyznach, nie tylko tej najbardziej oczywistej, czyli sponsorskiej. W czerwcu 2019 roku jeden ze współwłaścicieli ZCB Owczary, pan Rafał Stępień, wszedł do Rady Nadzorczej spółki Widzew Łódź SA zarządzającej klubem, co tylko potwierdziło doskonałe relacje panujące między klubem a firmą.

- Podpisanie nowej umowy z firmą ZCB Owczary to bardzo ważna informacja dla nas, dla całego widzewskiego środowiska, potwierdzająca, że silne, długofalowe relacje mogą być jednym z fundamentów funkcjonowania klubu. Cieszę się, że niezależnie od sytuacji ekonomicznej, dla naszego kluczowego partnera dalsza współpraca z Widzewem jest tak ważna jak dla nas. Razem mamy jeszcze wiele do wygrania - przyznaje Martyna Pajączek, prezes zarządu Widzew Łódź SA.

- Jestem dumny z tego, że firma ZCB Owczary może współtworzyć klub z tak pięknymi tradycjami i wielkimi ambicjami, a marka TERMOTON na stałe zagościła w świadomości jego tysięcy kibiców. Współpracujemy od 2015 roku, wzajemnie napędzamy swój rozwój, razem zaliczyliśmy już trzy awanse, ale nadal długa droga przed nami. Zależy nam, żeby pokonać ją wspólnie i przeżywać razem kolejne, niezapomniane emocje i wzruszające chwile - podkreśla Rafał Stępień, współwłaściciel ZCB Owczary.

***

Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary to największa firma produkująca ceramikę wyłącznie z polskim kapitałem. Jej ponad 40-letnia działalność opiera się na stosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz własnych surowców, a swoją markę firma buduje poprzez najwyższą jakość produktów, troskę o zadowolenie klientów oraz dbałość o satysfakcję pracowników. ZCB Owczary dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju gospodarczego regionu oraz całej Polski. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie: http://www.owczary.pl. Zachęcamy też do odwiedzania profilu ZCB Owczary w serwisie Facebook (SPRAWDŹ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela