Aktualności

Zbigniew Małkowski w radiowym Widzewskim Poranku

Były trener bramkarzy Widzewa będzie jednym z gości Arkadiusza Stolarka w czwartkowej audycji porannej w Widzew.FM.

Zbigniew Małkowski to były bramkarz, który z powodzeniem występował przez wiele lat na boiskach piłkarskich w Polsce i za granicą. Po zakończeniu kariery zawodniczej zdecydował się na pracę trenerską, a pierwsze poważne kroki w niej stawiał w Widzewie, w sztabie szkoleniowym Franciszka Smudy. Później pomagał również Radosławowi Mroczkowskiemu.

Opiekował się w tym czasie między innymi Patrykiem Wolańskim, który w najbliższą sobotę ponownie powinien stanąć w bramce Widzewa w ostatnim, decydującym meczu łodzian w walce o awans do II ligi. W czwartek Małkowski będzie rozmówcą Arkadiusza Stolarka, więc słuchacze spodziewać mogą się wielu ważnych informacji dotyczących specyfiki bramkarskiego fachu.

Kolejnymi gośćmi "Widzewskiego Poranka" będą: Robert Podoliński, trener i ekspert piłkarski, a także Emil Kot, trener i scout piłkarski, twórca programu Ty Też Masz Szansę - największego projektu scoutingowego w Polsce. Na program zapraszamy od 9:00, a jego powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela