Aktualności

Zbigniew Boniek na meczu Widzewa w Legionowie

Prezes PZPN, a w przeszłości mistrz Polski w barwach Widzewa, oglądał w sobotę na żywo wyjazdową rywalizację czerwono-biało-czerwonych z Legionovią Legionowo.

Sternik Polskiego Związku Piłki Nożnej po piątkowym meczu reprezentacji Polski obejrzał na żywo spotkanie II ligi pomiędzy Widzewem Łódź i Legionovią. Jego obecność na stadionie w Legionowie wzbudziła olbrzymie zainteresowanie kibiców i przedstawicieli mediów.

Sobotni mecz Zbigniew Boniek obejrzał w towarzystwie prezes Widzewa Martyny Pajączek, z którą współpracuje w ramach zarządu PZPN. - Pierwszy raz odkąd pracuję w Widzewie mieliśmy okazję spotkać się na jego meczu z prezesem Bońkiem. Cały czas interesuje się on losami i wynikami Widzewa, więc skorzystał z okazji, by zobaczyć na żywo przebudowany latem zespół - zdradziła prezes Pajączek.

Zbigniew Boniek, mimo wielu obowiązków, co sezon pojawia się na meczach reaktywowanego w 2015 roku klubu, podkreślając przywiązane do Widzewa, z którym dwa razy zdobył mistrzostwo Polski i z powodzeniem występował na arenie międzynarodowej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening Akademii 27.01.2020

Trening Akademii 27.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela