Aktualności

Zawodnicy Red Wolves i Daniel Mąka gośćmi #Piłsudskiego138

Gośćmi Marcina Tarocińskiego w programie #P138 będą Alan "Cosanero” Kosiński i Sebastian "Kotwicz” Kolczyński, czyli zawodnicy nowo powstałej sekcji e-sportu oraz Daniel Mąka, piłkarz pierwszej drużyny piłkarskiej.

"Cosanero” i "Kotwicz” to uznani zawodnicy w branży elektronicznej rozrywki, na co dzień będący fanami czerwono-biało-czerwonych, śledzący poczynania drużyny z perspektywy trybun "Serca Łodzi". Teraz wezmą udział w budowie widzewskiego zespołu e-sportowego. W programie #Piłsudskiego138 opowiedzą o specyfice występów w swojej specjalności oraz o przyszłych wyzwaniach.

Daniel Mąka po kontuzji odniesionej w starciu z Resovią odbywał żmudną rehabilitację, a w trakcie zgrupowania w Turcji trenował indywidualnie. Ciężka i regularna praca mają pomóc pomocnikowi w jak najszybszym powrocie na boisko. Piłkarz w studiu WidzewTV opowie o swoich perspektywach na najbliższe tygodnie.

Internetowy magazyn #Piłsudskiego138 rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19:10, a będzie transmitowany za pośrednictwem oficjalnego konta klubu na Facebooku oraz kanału telewizji WidzewTV na platformie Youtube.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela