Aktualności

Zasady zapisów na mecz Widzew Łódź - Odra Opole

W środę (9 czerwca) o godz. 12:00 rozpoczną się zapisy na mecz z Odrą Opole dla karnetowiczów. Potrwają do czwartku (10 czerwca) do godz. 22:00.

Za sprawą rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów od 15 maja 2021 r. na stadiony piłkarskie w Polsce mogli wrócić kibice. Widzew Łódź otrzymał zgodę na organizację pozostałych w tym sezonie meczów Fortuna 1 Ligi do 22 czerwca br. jako imprez masowych z udziałem kibiców, ale w liczbie nie przekraczającej 25% pojemności obiektu. W ostatnim czasie pojawiło się kolejne rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów - część władz lokalnych i organów interpretuje je w taki sposób, że umożliwia ono niewliczanie do limitu osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Po przeprowadzonych konsultacjach w przypadku Widzewa Łódź aktualna pozostaje jednak wcześniejsza decyzja, zgodnie z którą ostatnie spotkanie przeciw Odrze Opole nadal będzie mogło obejrzeć z trybun Serca Łodzi maksymalnie 4360 osób.

Zapisy na ten mecz dla posiadaczy karnetów - zarówno całosezonowych, jak i tylko na rundę wiosenną - ruszą w środę 9 czerwca o godz. 12:00 i potrwają do czwartku 10 czerwca do godz. 22:00. Osoba posiadająca karnet na spotkania czerwono-biało-czerwonych musi zadeklarować chęć udziału w najbliższym domowym meczu ligowym łodzian za pośrednictwem dedykowanej strony https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Tam po zalogowaniu podać trzeba numer karnetu, PESEL, adres e-mail i numer telefonu, a także wybrać preferencje dotyczące miejsca na stadionie (w ramach każdego biletu przypisane zostanie konkretne miejsce, które z uwagi na zasady udostępniania trybun, tj. konieczność rozmieszczenia kibiców co czwarte miejsce siedzące, różnić będzie się od miejsca wskazanego na karnecie - wyjątek od rozmieszczenia osób w ustawowo narzuconych odstępach stanowić będą osoby dorosłe z dziećmi do 13. roku życia, osoby żyjące we wspólnym gospodarstwie domowym, osoby niepełnosprawne z opiekunami i osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie).

Podobnie jak w rundzie jesiennej, pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z Odrą Opole będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu "1910", czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

W dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy zgłosili się na mniejszą liczbę meczów w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi. W związku z tym pierwszeństwo będą mieli karnetowicze, którzy w tym sezonie ani razu nie byli jeszcze na domowym meczu Widzewa, a następnie ci, z których karnetów skorzystano kolejno raz, dwukrotnie, trzykrotnie itp. Jeśli wówczas pula wejściówek nie zostanie wyczerpana, bilety trafią do otwartej sprzedaży.

Możliwe też będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa). Zmiana danych na bilecie możliwa będzie jednak dopiero po przypisaniu biletu do karnetu, najpóźniej do soboty 12 czerwca do godz. 22:00.

W dniu meczu wejść na stadion będzie można jedynie na podstawie okazania bezpłatnego biletu (najlepiej w formie wydruku, alternatywnie - na ekranie smartfona), który będzie można pobrać ze swojego konta w systemie biletowym. Posiadacz biletu będzie zobowiązany do okazania na wejściu dokumentu potwierdzającego tożsamość zgodnie z danymi na bilecie (na podstawie numeru PESEL).

Harmonogram zapisów na mecz z Odrą Opole

09.06. godz. 12:00 - start zapisów na mecz z Odrą Opole dla posiadaczy karnetów

10.06. godz. 22:00 - koniec zapisów na mecz

11.06 godz. 9:00 - przypisanie biletów do zgłoszonych karnetów, uruchomienie systemu umożliwiającego przepisanie biletu na innego posiadacza karnetu; początek otwartej sprzedaży biletów (jeśli pozostaną wolne miejsca)

12.06. godz. 22:00 - zamknięcie systemu umożliwiającego przepisanie biletu

13.06. godz. 12:40 - początek meczu z Odrą Opole


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela