Aktualności

Zasady uczestnictwa kibiców w meczu kontrolnym z Ruchem Chorzów

Ze względu na zwiększenie liczby zakażeń koronawirusem na terenie naszego kraju, odradzamy uczestnictwo w piątkowym sparingu Widzewa Łódź. Spotkanie będzie transmitowane w telewizji WidzewTV.

W najbliższy piątek 28 stycznia Widzew Łódź zagra czwarty tej zimy mecz kontrolny. Rywalem zespołu Janusza Niedźwiedzia będzie Ruch Chorzów.

Sparing zostanie rozegrany na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego i będzie otwarty dla kibiców z uwzględnieniem wszystkich norm prawnych związanych z reżimem sanitarnym. Jednak wysoka liczba zachorowań na terenie całego kraju sprawia, że Klub zaleca pozostanie w domu i oglądanie meczu za pośrednictwem oficjalnej telewizji Widzewa Łódź. Osobom, które zdecydują się obejrzeć sparing na żywo przy ulicy Małachowskiego, przypominamy, że na terenie Łodzianki należy bezwzględnie stosować się do poniższych zasad organizacyjnych.

1. Kibice mogą wchodzić na obiekt przy ul. Małachowskiego tylko furtką bliższą wjazdu do parku, prowadzącą do boiska sztucznego. Spotkanie będą mogli obejrzeć wyłącznie z obszaru obejmującego tereny zlokalizowane na północ od boiska i od wschodu za bramką (zgodnie z załączoną mapką). Obowiązuje kategoryczny zakaz opuszczania tych stref i przemieszczania się po obiekcie.

2. Zalecane jest, by podczas pobytu w strefie wyznaczonej dla kibiców zachowywać dystans wynoszący 1,5 metra.

3. Klub zastrzega sobie prawo do limitowania liczby kibiców obecnych w przygotowanej dla nich strefie - maksymalnie może ona wynieść 900 osób.

4. Główna brama wjazdowa na obiekt przy ul. Małachowskiego przeznaczona jest wyłącznie dla zawodników, trenerów, sędziów oraz pracowników Klubu oddelegowanych do obsługi meczu.

5. Z powodu pandemii COVID-19 kibiców prosimy o to, by nie podchodzili do zawodników i trenerów np. w celu zebrania autografów czy robienia zdjęć.

6. Kibiców i dziennikarzy obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania bezpośrednio w Parku im. 3 Maja. Zachęcamy, by samochody zostawiać na parkingu przy hali sportowej przy ul. Małachowskiego.

Przypominamy również, że mecz transmitowany będzie bezpłatnie w klubowej telewizji Widzew TV na kanale YouTube [KLIKNIJ]. W związku z tym zachęcamy do pozostania w domach ze wzgędu na bardzo wysoką liczbę zakażeń koronawirusem. Transmisja rozpocznie się o godz. 13:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela