Aktualności

Zasady uczestnictwa kibiców w meczach sparingowych Widzewa Łódź

Sobotnie spotkania z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz Siarką Tarnobrzeg będą otwarte dla kibiców, ale z zachowaniem poniższych reguł i zasad bezpieczeństwa.

W najbliższą sobotę 15 stycznia zawodnicy Widzewa Łódź rozegrają dwa pierwsze mecze kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. O godz. 12:00 rozpocznie się mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, o 13:00 - z Siarką Tarnobrzeg (będą trwały po 45 minut).

Sparingi zostaną rozegrane na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego i będą otwarte dla kibiców z uwzględnieniem wszystkich norm prawnych związanych z reżimem sanitarnym. Przypominamy więc, że w związku z ciągle trwającą pandemią koronawirusa należy bezwzględnie stosować się do poniższych zasad organizacyjnych.

1. Kibice mogą wchodzić na obiekt przy ul. Małachowskiego tylko furtką bliższą wjazdu do parku, prowadzącą do boiska sztucznego. Oba spotkania będą mogli obejrzeć wyłącznie z obszaru obejmującego tereny zlokalizowane na północ od boiska i od wschodu za bramką (zgodnie z załączoną mapką). Obowiązuje kategoryczny zakaz opuszczania tych stref i przemieszczania się po obiekcie.

2. Zalecane jest, by podczas pobytu w strefie wyznaczonej dla kibiców zachowywać dystans wynoszący 1,5 metra.

3. Klub zastrzega sobie prawo do limitowania liczby kibiców obecnych w przygotowanej dla nich strefie - maksymalnie może ona wynieść 900 osób.

4. Główna brama wjazdowa na obiekt przy ul. Małachowskiego przeznaczona jest wyłącznie dla zawodników, trenerów, sędziów oraz pracowników Klubu oddelegowanych do obsługi meczów.

5. Z powodu pandemii COVID-19 kibiców prosimy o to, by nie podchodzili do zawodników i trenerów np. w celu zebrania autografów czy robienia zdjęć.

6. Kibiców i dziennikarzy obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania bezpośrednio w Parku im. 3 Maja. Zachęcamy, by samochody zostawiać na parkingu przy hali sportowej przy ul. Małachowskiego.

Przypominamy również, że oba mecze sparingowe transmitowane będą bezpłatnie w klubowej telewizji Widzew TV na kanale YouTube [KLIKNIJ].


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela