Aktualności

Zasady uczestnictwa kibiców w meczach sparingowych Widzewa Łódź

Sobotni sparing z Chojniczanką Chojnice będzie otwarty dla kibiców, ale z zachowaniem poniższych reguł i zasad bezpieczeństwa.

W najbliższą sobotę 22 stycznia Widzew Łódź zagra drugi tej zimy mecz kontrolny. Rywalem zespołu Janusza Niedźwiedzia będzie Chojniczanka Chojnice.

Sparing zostanie rozegrany na obiekcie treningowym przy ul. Małachowskiego i będzie otwarty dla kibiców z uwzględnieniem wszystkich norm prawnych związanych z reżimem sanitarnym. Przypominamy więc, że w związku z ciągle trwającą pandemią koronawirusa należy bezwzględnie stosować się do poniższych zasad organizacyjnych.

1. Kibice mogą wchodzić na obiekt przy ul. Małachowskiego tylko furtką bliższą wjazdu do parku, prowadzącą do boiska sztucznego. Spotkanie będą mogli obejrzeć wyłącznie z obszaru obejmującego tereny zlokalizowane na północ od boiska i od wschodu za bramką (zgodnie z załączoną mapką). Obowiązuje kategoryczny zakaz opuszczania tych stref i przemieszczania się po obiekcie.

2. Zalecane jest, by podczas pobytu w strefie wyznaczonej dla kibiców zachowywać dystans wynoszący 1,5 metra.

3. Klub zastrzega sobie prawo do limitowania liczby kibiców obecnych w przygotowanej dla nich strefie - maksymalnie może ona wynieść 900 osób.

4. Główna brama wjazdowa na obiekt przy ul. Małachowskiego przeznaczona jest wyłącznie dla zawodników, trenerów, sędziów oraz pracowników Klubu oddelegowanych do obsługi meczu.

5. Z powodu pandemii COVID-19 kibiców prosimy o to, by nie podchodzili do zawodników i trenerów np. w celu zebrania autografów czy robienia zdjęć.

6. Kibiców i dziennikarzy obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania bezpośrednio w Parku im. 3 Maja. Zachęcamy, by samochody zostawiać na parkingu przy hali sportowej przy ul. Małachowskiego.

Przypominamy również, że mecz transmitowany będzie bezpłatnie w klubowej telewizji Widzew TV na kanale YouTube [KLIKNIJ].


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela