Aktualności

Zarząd Widzewa spotkał się z dziennikarzami

W środę w pubie "W sercu Łodzi" odbył się lunch prasowy, podczas którego dziennikarze lokalnych mediów mieli okazję w nieformalnej atmosferze porozmawiać z zarządem Widzewa.

W spotkaniu wziął udział cały zarząd łódzkiego klubu - prezes Jakub Kaczorowski oraz wiceprezesi Tomasz Jędraszczyk i Piotr Szor. Do pubu "W sercu Łodzi" zaproszono dziennikarzy lokalnych mediów, m.in. TV Toya, TVP Łódź, Radia Łódź, Dziennika Łódzkiego, a także portali internetowych TuŁódź, Widzewiak oraz WidzewToMy.

- Bardzo się cieszę, że przyjęliście Państwo nasze zaproszenie. Chcemy, by takie spotkania odbywały się cyklicznie. Liczymy na to, że nieformalne, luźne rozmowy prowadzone w tym wyjątkowym widzewskim miejscu będą okazją do wysłuchania waszych uwag i pomysłów, na które oczywiście jesteśmy zawsze otwarci - powiedział prezes Widzewa Jakub Kaczorowski.

Lunch odbył się dzięki współpracy klubu z Tomaszem Wójtem, właścicielem pubu, który zadbał o część kulinarną spotkania.

- Miejsce to zostało stworzone z myślą o najwierniejszych kibicach w Polsce, ale mam nadzieję, że będziemy mogli również w tym dziennikarskim gronie często spotykać się na konferencjach i briefingach prasowych, omawiając oczywiście kolejne wygrane Widzewa - dodał Tomasz Wójt.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela