Aktualności

Zarząd Widzewa spotkał się z dziennikarzami

W środę w pubie "W sercu Łodzi" odbył się lunch prasowy, podczas którego dziennikarze lokalnych mediów mieli okazję w nieformalnej atmosferze porozmawiać z zarządem Widzewa.

W spotkaniu wziął udział cały zarząd łódzkiego klubu - prezes Jakub Kaczorowski oraz wiceprezesi Tomasz Jędraszczyk i Piotr Szor. Do pubu "W sercu Łodzi" zaproszono dziennikarzy lokalnych mediów, m.in. TV Toya, TVP Łódź, Radia Łódź, Dziennika Łódzkiego, a także portali internetowych TuŁódź, Widzewiak oraz WidzewToMy.

- Bardzo się cieszę, że przyjęliście Państwo nasze zaproszenie. Chcemy, by takie spotkania odbywały się cyklicznie. Liczymy na to, że nieformalne, luźne rozmowy prowadzone w tym wyjątkowym widzewskim miejscu będą okazją do wysłuchania waszych uwag i pomysłów, na które oczywiście jesteśmy zawsze otwarci - powiedział prezes Widzewa Jakub Kaczorowski.

Lunch odbył się dzięki współpracy klubu z Tomaszem Wójtem, właścicielem pubu, który zadbał o część kulinarną spotkania.

- Miejsce to zostało stworzone z myślą o najwierniejszych kibicach w Polsce, ale mam nadzieję, że będziemy mogli również w tym dziennikarskim gronie często spotykać się na konferencjach i briefingach prasowych, omawiając oczywiście kolejne wygrane Widzewa - dodał Tomasz Wójt.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela