Aktualności

Zarząd obserwował czwartkowy trening

Czwartkowy trening na Łodziance obserwował m.in. prezes Widzewa Przemysław Klementowski oraz wiceprezes Michał Sapota. Z tym drugim porozmawiała klubowa telewizja.

Michał Sapota miał w czwartek pierwszą okazję do obejrzenia z bliska wyremontowanych obiektów Łodzianki. - Byłem tu dziś trochę wcześniej, obejrzałem sobie budynek i cały kompleks. Wygląda to bardzo fajnie. Dobrze, że udało się porozumieć z miastem w sprawie stawek za wynajem, które są na satysfakcjonującym dla nas poziomie. Warunki atmosferyczne są trudne, ale zarządca obiektu stanął na wysokości zadania, boisko mamy w miarę odśnieżone, więc drużyna może spokojnie trenować - stwierdził w rozmowie z WidzewTV.

Jeśli chodzi o kwestie sportowe, w kolejnych dniach powinny zapaść pierwsze decyzje dotyczące zawodników testowanych. - W najbliższym czasie na pewno będę chciał usiąść ze sztabem i porozmawiać, bo mamy sporo potencjalnych kandydatów do kadry Widzewa. Na pewno nie będziemy brali wszystkich jak leci, trzeba się wszystkiemu bardzo dokładnie przyjrzeć i dokonać najlepszych wyborów - dodał.

Wiceprezes Widzewa potwierdził również, że zamierza w większym niż dotąd zakresie zaangażować się w codzienne funkcjonowanie klubu. - Od przyszłego tygodnia będę już w Łodzi praktycznie cały czas. Oczywiście mam pewne zobowiązania biznesowe, w związku z którymi będę musiał wyjeżdżać, przede wszystkim do Warszawy, ale na co dzień będę w klubie - podsumował.

 

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela