Aktualności

Zapraszamy na Widzewski Poranek w Kubotach

W piątek w radiu Widzew.FM jednym z gości Marcina Tarocińskiego będzie trener Marcin Kaczmarek.

Oprócz szkoleniowca pierwszej drużyny, rozmówcą gospodarza "Widzewskiego Poranka w Kubotach" będzie również Mateusz Możdżeń. Doświadczonego pomocnika zabrakło z powodu nadmiaru żółtych kartek w środowym meczu ze Skrą Częstochowa, ale w niedzielę w Rzeszowie będzie do dyspozycji trenera Marcina Kaczmarka.

W piątek rano "Tarot" rozmawiać będzie również z osobami związanymi z Elaną Toruń, która w poprzedniej kolejce podejmowała u siebie Stal, czyli najbliższego rywala łodzian. O wygranym przez rzeszowian aż 4:1 spotkaniu opowiedzą Marcin Lewicki - spiker z Torunia i Robert Kłos - były piłkarz Widzewa, a obecnie menedżer pierwszej drużyny Elany.

Na kibiców czekać będzie również reportaż z wizyty w "Sercu Łodzi" Sambora - kibica Wisły Kraków, który wyruszył w kolejną charytatywną wyprawę rowerową, "Widzewska kartka z kalendarza" i przegląd oficjalnych mediów klubowych. Nowością będzie konkurs sponsorowany przez firmę Kubota, partnera Widzewa i sponsora klubowego radia.

"Widzewski Poranek w Kubotach" Rozpocznie się o 9:00. Jego powtórki odsłuchać będzie można o 13:00 i 16:00. Z kolei już o 19:00 zapraszamy na premierowy odcinek "Młodzieżówki" prowadzonej przez Arkadiusza Stolarka i Macieja Szymańskiego - dyrektora Akademii Widzewa. Bądźcie z nami w Widzew.FM!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela