Aktualności

Zapowiedź XVII kolejki IV ligi grupy łódzkiej

Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie jednak z ostatnich kolejek ligowych w tym roku.

Kibiców w województwie łódzkim w sobotę i niedzielę czekają kolejne piłkarskie emocje na czwartoligowym froncie. Piłkarzy w najbliższym czasie czeka mały maraton. Wygrane w trzech najbliższych seriach spotkań ukształtują tabelę IV ligi na kilka miesięcy, co dla niektórych zespołów oznaczać będzie spokojną zimę,dla innych zaś - wręcz przeciwnie.

Na sobotę 7 listopada 2015 roku zaplanowano aż 8 spotkań ligowych - wszystkie rozpoczną się równo o godzinie 14:00. Czwarta liga jest na tyle nieprzewidywalna, że każdy może wygrać z każdym, dlatego emocji nie powinno zabraknąć i tym razem. Najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera KS Paradyż z mocną Jutrzenką Warta. Interesująco może być również w Pajęcznie, gdzie tamtejszy Zawisza zmierzy się z Borutą Zgierz - pozytywny wynik dla jednej z drużyn może oznaczać ważny awans w tabeli. Dla wspomnianych ekip z dołu tabeli znaczenie będą miały również spotkania: Pilicy Przedbórz ze Stalą Głowno oraz Zawiszy Rzgów z Andrespolią Wiśniowa Góra.

Dla losów Widzewa i ewentualnego zmniejszenia straty punktowej do ligowej czołówki ważne spotkania odbędą się w Szczercowie, gdzie Astoria zmierzy się ze Zjednoczonymi Bełchatów; oraz w Bełchatowie, gdzie PGE GKS II zagra z Orłem Nieborów.

W najbliższy weekend rywalizować ze sobą będą również Polonia Piotrków Trybunalski i LKS Rosanów, a także Mechanik Radomsko i Włókniarz Zelów. Teoretycznie najłatwiejszą przeprawę wydaje się mieć Omega Kleszczów, która zagra z ostatnią w stawce Mazovią Rawa Mazowiecka. W czwartoligowych realiach faworyt jednak nie zawsze jest górą.

Na trzy kolejki przed końcem rundy jesiennej nic nie jest jasne, a sytuacja wciąż jest dynamiczna. Dlatego zachęcamy do śledzenia wyników XVII kolejki IV ligi grupy łódzkiej.

Zapowiedź najważniejszego dla widzewiaków spotkania znajdziecie na naszej stronie już niebawem. W tej kolejce Widzew Łódź zmierzy się zw Zjednoczonymi Stryków.

 

Poniżej prezentujemy zestawienie par XVII kolejki:

Mechanik Radomsko (15) - Włókniarz Zelów (10)

Zawisza Pajęczno (19) - Boruta Zgierz (18)

Widzew Łódź (4) - Zjednoczeni Stryków (8)

Zawisza Rzgów (16) - Andrespolia Wiśniowa Góra (11)

Omega Kleszczów (9) - Mazovia Rawa Mazowiecka (20)

Astoria Szczerców (14) - Zjednoczeni Bełchatów (3)

KS Paradyż (1) - Jutrzenka Warta (6)

Polonia Piotrków Trybunalski (7) - LKS Rosanów (13)

Pilica Przedbórz (5) - Stal Głowno (17)

PGE GKS II Bełchatów (2) - Orzeł Nieborów (12)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela