Aktualności

Zapowiedź LV BET: Widzew pewniakiem?

Pewniak to w bukmacherskim słowniku zespół, którego zwycięstwo jest niemal pewne. Tak można określić sobotnie spotkanie, w którym Widzew podejmuje Skrę Częstochowa.

Do perfekcji brakuje łodzianom naprawdę niewiele. Z każdym kolejnym spotkaniem również ten aspekt wygląda coraz lepiej. Gdy uda się grać dobrze przez całe spotkanie okaże się, że trener Radosław Mroczkowski skonstruował walec, który rozjedzie rozgrywki i którego nie sposób będzie powstrzymać.

Łodzianie niemal wszystkie bramki strzelali albo z rzutów rożnych czy wolnych, albo po uderzeniach z dystansu. W ostatnim czasie widać również schematy rozegrania akcji ofensywnych – nawet, jeśli nie kończą się zdobyciem bramki. To musi cieszyć kibiców z al. Piłsudskiego, bo zwiastuje progres.

Widzew strzeli minimum 2 gole w meczu – kurs LV BET: 1.82

Kto ma strzelać bramki dla Widzewa? Zaciął się Filip Mihaljević, który miał fenomenalne wejście do drużyny. W meczu ze Skrą zabraknie powołanego do reprezentacji U-20 Konrada Gutowskiego, a za Przemysławem Banaszakiem przeciętny występ w Radomiu. Liczyć można na Mateusza Michalskiego, widzewskiego lidera w klasyfikacji zarówno goli, jak i asyst. Jeśli nie uda się z gry, być może trafi z rzutu karnego? Kurs na jego bramkę jest zachęcający…

Zdobywca bramki – Mateusz Michalski – kurs LV BET: 1.95

Mecze z udziałem Widzewa gwarantują bardzo dużo bramek w tym sezonie. W klasyfikacji goli na mecz na własnym stadionie łodzianie znajdują się w czołówce z wynikiem średnio aż 3,28 bramki. Wiele wskazuje na to, że w sobotni wieczór w Sercu Łodzi również rozwiąże się worek z bramkami.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.65

Piłkarze trenera Mroczkowskiego bardzo często dobrze wchodzą w mecz i strzelają bramki w pierwszych połowach– na dziewięć zwycięstw aż osiem to mecze, w których wygrywał do przerwy, więc bardzo kuszący wydaje się być kurs na prowadzenie łodzian przed zmianą stron.

Widzew wygra 1. połowę – kurs LV BET: 1.93

Kto zwycięży? Zdaniem LV BET faworytem są gospodarze i trudno się temu dziwić. Widzew wygrał pięć razy z rzędu. W tym sezonie przegrał tylko raz (na 13 spotkań). U siebie wygrał sześć razy i tylko raz zremisował. Skra znajduje się w strefie spadkowej, w 13 meczach zdobyła tylko 11 punktów, choć aż 8 z nich w ostatnich pięciu kolejkach. Ile można zarobić na zwycięstwie Widzewa? Przebicie niemal 50 proc.!

Wygra Widzew: 1.48

Remis: 3.90

Wygra Skra: 6.7

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.

----------------------------------------------------------

LV BET zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. hazard związany jest z ryzykiem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela