Aktualności

Zapowiedź LV BET: Najwyższy czas na zwycięstwo

Ostatni raz w Sercu Łodzi 18 tysięcy kibiców świętowało zwycięstwo jeszcze w październiku. Po sześciu remisach z rzędu. Kurs na wygraną Widzewa w niedzielę nie był dawno tak wysoki.

„Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres” śpiewała legendarna grupa Perfect. Przy Piłsudskiego 138 zawodnicy też mogą sobie nucić tę piosenkę i przekonywać, że każda seria kiedyś się kończy. Trudno uwierzyć, że może to nie nastąpić w niedzielnym meczu z Pogonią Siedlce. Zwłaszcza, że objęcie zespołu przez nowego trenera - Jacka Paszulewicza, a później dobra gra w meczu z Olimpią Elbląg dały nadzieję, że spełnią się słowa innej piosenki: „… ale za to niedziela będzie dla nas!”.

Widzew wygra z Pogonią Siedlce – kurs LV BET: 1.61

Jeśli już Widzew wygrywa – w ponad 90 proc. przypadków robi to obejmując prowadzenie już w pierwszej części gry. Łodzianie zwyciężyli w tym sezonie 12 razy, z czego 11-krotnie schodzili na przerwę z korzystnym wynikiem. Tylko raz wygrali, gdy do przerwy był remis. Obstawiamy, że piłkarze Paszulewicza wyjdą na boisko ofensywnie usposobieni już od pierwszej minuty i na prowadzenie wyjdą jeszcze przed zmianą stron.

Widzew wygra pierwszą połowę i cały mecz – kurs LV BET: 2.18

Zadanie będą chcieli utrudnić piłkarze Pogoni, którzy wiosną jeszcze nie przegrali ani jednego spotkania – podobnie jak Widzew, z tą różnicą, że na swoją korzyść przechylili aż cztery z sześciu meczów w nowym roku. Nie przegrali też żadnego z pięciu spotkań na obcym stadionie i w wyjazdowej tabeli za ten okres są najlepszą drużyną w lidze. Ten mecz raczej nie będzie więc należał do najłatwiejszych.

Obie drużyny strzelą gola – kurs LV BET: 1.87

Kto zwycięży? Zdaniem LV BET minimalnym faworytem będą gospodarze i trudno się temu dziwić. Widzew jest wiceliderem tabeli i faworytem do awansu do pierwszej ligi. Czy widzewiacy przełamią się w meczu z Pogonią Siedlce?

Wygra Widzew: 1.61

Remis: 3.75

Wygra Pogoń: 5.20

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.

Lv Bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. hazard związany jest z ryzykiem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 12.06.2019

Pierwszy trening 12.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela