Aktualności

Zapowiedź LV BET: Nadzieja umiera ostatnia

Widzew przegrał pierwszy mecz w 2019 roku i znacznie zmniejszył swoje szanse na awans. W Bełchatowie wciąż jednak ma o co grać, bo szanse na promocję na zaplecze Ekstraklasy wciąż istnieją. Dla piłkarzy Jacka Paszulewicza wygrana jest obowiązkiem w meczu, na który przedstawiamy kursy sponsora klubu - LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Mecz z Olimpią Grudziądz nie był najgorszym, jakie oglądali zgromadzeni przy Piłsudskiego 138 kibice Widzewa. Niestety dla czerwono-biało-czerwonych, jedynym przegranym. W stylu gry można było odnieść jednak wrażenie poprawy, które dało nadzieję na korzystny wynik weekendowych gier w 2. Lidze. Elana Toruń przegrała jednak z Olimpią Grudziądz, przez co sytuacja widzewiaków – nawet w przypadku zwycięstwa w Bełchatowie – mocno się skomplikowała. Żeby jednak wciąż mieć nadzieję na awans, łodzianie muszą z GKS-em wygrać…

Widzew wygra z GKS-em Bełchatów – kurs LV BET: 2.55

Ten mecz raczej nie będzie należał więc do najłatwiejszych – pomijając to, że żadne z wiosennych spotkań nie było bułką z masłem. Teraz zadanie utrudnić będą chcieli ci, od których czarna passa Widzewa się zaczęła. GKS-owi Bełchatów udało się jesienią przerwać zwycięski, siedmiomeczowy marsz łodzian, choć wówczas bezbramkowy remis wywalczony w dziewiątkę w żaden sposób nie zwiastował niepowodzeń…

Obie drużyny strzelą gola – kurs LV BET: 1.70

Standardowo: jeśli już Widzew wygrywa – w ponad 90% przypadków robi to obejmując prowadzenie już w pierwszej części gry. Łodzianie zwyciężyli w tym sezonie 13 razy, z czego 12-krotnie schodzili do szatni z korzystnym wynikiem. Tylko raz wygrali, gdy do przerwy utrzymywał się remis. Obstawiamy, że piłkarze Jacka Paszulewicza wyjdą na boisko ofensywnie usposobieni już od pierwszej minuty i na prowadzenie wyjdą jeszcze przed zmianą stron.

Widzew wygra pierwszą połowę i cały mecz – kurs LV BET: 3.40

Kto zwycięży w całym spotkaniu? Zdaniem LV BET minimalnym faworytem będą goście, choć w takim spotkaniu trudno o wskazanie faworyta. RTS musi jednak wygrać, by wciąż marzyć o awansie do 1. Ligi. Czy widzewiacy zakończą sezon zwycięstwem?

Wygra GKS: 2.70
Remis: 3.10
Wygra Widzew: 2.55

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.
 
LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela