Aktualności

Zapowiedź LV BET: Ile można zarobić na przełamaniu Widzewa?

Widzew przechodzi słabszy okres, który w Łodzi zamierzają zakończyć tak szybko, jak to tylko możliwe. Najbliższa okazja w sobotę. Przedstawiamy kursy LV BET na spotkanie ze Stalą Stalowa Wola.

W pierwszej rundzie Widzew pojechał na mecz ze Stalą Stalowa Wola jako lider, ale niespodziewanie uległ gospodarzom. Teraz sytuacja jest podobna – łodzianie przed meczem ze Stalą znów mają najwięcej punktów, a do tego też doświadczenie z pierwszego spotkania i ogromną chęć rewanżu.

Widzew wygra ze Stalą minimum dwoma bramkami – kurs LV BET: 2.55

Rewanż to jedno, determinacja w przełamaniu serii meczów bez zwycięstwa (ostatnia wygrana 20 października z Ruchem Chorzów) to kolejny z czynników, który przed tym spotkaniem przemawia za gospodarzami.

Gospodarze wyjdą od pierwszej minuty z jednym celem: potwierdzić jakość z wcześniejszego etapu sezonu. Zresztą, jeśli już Widzew wygrywa – zwykle robi to obejmując prowadzenie już w pierwszej części gry. Łodzianie zwyciężyli w tym sezonie 11 razy, z czego 10-krotnie schodzili do szatni z korzystnym wynikiem. Tylko raz wygrali, gdy do przerwy utrzymywał się remis.

Widzew wygra pierwszą połowę ze Stalą – kurs LV BET: 2.14

Mecze z udziałem Widzewa gwarantują sporo bramek w tym sezonie. Średnia w spotkaniach łodzian to 2,6 gola na mecz. Jeszcze lepiej pod tym kątem wypadają piłkarze Stali, w meczach których pada średnio 2,9 bramek. Średnią zaniżają ostatnie spotkania - w trzech kolejnych piłkarze ze Stalowej Woli strzelili w sumie dwa gole i dwa stracili. W dwóch meczach łodzian padły trzy bramki. Czas znów postrzelać!

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.65

Kto zwycięży w całym spotkaniu? Zdaniem LV BET faworytem są gospodarze i trudno się temu dziwić. Widzew wciąż jest liderem II ligi i choć w ostatnich czterech meczach nie wygrał, brak przełamania ze Stalą byłby dużym zaskoczeniem.

Wygra Widzew: 1.61

Remis: 3.75

Wygra Stal: 5.20

Materiał powstał przy współpracy z serwisem Łączy Nas Pasja.

LV BET zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. hazard związany jest z ryzykiem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela