Aktualności

Zapowiada się kolejny komplet w #SerceŁodzi!

W sobotę 13 października Widzew Łódź zagra u siebie ze Skrą Częstochowa. Lidera II ligi wspierać może tego dnia ponad 17 tysięcy kibiców.

Z uwagi na fakt, że na stadionie Widzewa nie pojawi się w najbliższą sobotę zorganizowana grupa kibiców Skry Częstochowa, cały sektor gości już we wtorek trafił do sprzedaży i w błyskawicznym tempie zapełnił się niemal do ostatniego miejsca. W piątek w samo południe do systemu wprowadzone zostały z kolei bilety na miejsca zwolnione przez posiadaczy karnetów, którzy nie przekazali nikomu swoich kodów zwalniających. Większość tych wejściówek rozeszła się w niespełna dwie godziny, a po godzinie 14 zostało ich mniej niż 50.

Widzew może pochwalić się w tym sezonie zdecydowanie najwyższą średnią frekwencją w kraju. 16 800 fanów przy 93 procentach zapełnienia stadionu to wynik znacznie przewyższający osiągnięcia klubów polskiej ekstraklasy. Sobotni mecz może sprawić, że czerwono-biało-czerwone statystyki jeszcze się poprawią. Z uwagi na dostępność dla kibiców całego stadionu jest szansa na zbliżenie się do widzewskiego rekordu frekwencji z bieżących rozgrywek. Dotychczas największą popularnością na drugoligowym froncie cieszył się mecz inauguracyjny łodzian z Olimpią Elbląg, który w #SerceŁodzi obejrzało 17 431 osób.

Powtórzenie tego wyniku i wyprzedanie wszystkich wejściówek na spotkanie ze Skrą jest bardzo możliwe. Dlatego zachęcamy do jak najszybszego nabycia wejściówek. Ostatnie dostępne bilety kupować można poprzez elektroniczny system biletowy na stronie https://widzew.com/web/bilety lub bezpośrednio w kasie. W piątek czynna będzie kasa nr 2 (w bezpośrednim sąsiedztwie oficjalnego sklepu Widzewa) w godzinach 12:00-18:00.

Apelujemy jednocześnie do wszystkich posiadaczy karnetów, którzy na pewno nie będą mogli pojawić się w sobotę na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, o zwalnianie miejsc. Dokonać tego można do godziny 17:00 w dniu meczu. Proces ten jest bardzo prosty. Wymaga jedynie podania podstawowych danych na stronie: https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. W zamian klub oferuje bezpłatny dostęp do transmisji z tego meczu, którą oglądać można - również na urządzeniach mobilnych - na całym świecie. Nie możecie być z Widzewem? Widzew będzie z Wami!

Zainteresowanie biletami na Widzew jest olbrzymie, więc bilet na każde zwolnione miejsce powinien znaleźć swojego nabywcę. W obecnym sezonie klub regularnie odnotowuje po kilkuset nowych, pierwszy raz oglądających mecz Widzewa w #SerceŁodzi, kibiców. Dzieje się tak również dzięki „karnetowiczom”, którzy - zwalniając niewykorzystywane przez nich miejsce - pomagają klubowi podwójnie, poprzez umożliwienie sprzedania biletu na ich miejsce i zwiększanie bazy kibiców.

Pełny stadion to również jeszcze gorętszy doping dla walczącej o awans do I ligi, a docelowo o powrót do ekstraklasy, drużyny. Statystyki nie pozostawiają złudzeń. Widzew na własnym terenie, przy wsparciu najlepszej publiczności w kraju, wygrał sześć z siedmiu spotkań. Punkty stracił tylko raz, remisując ze Zniczem Pruszków. Strzelił w tym czasie aż 18 bramek (podczas gdy na wyjeździe zadwie osiem), czyli średnio ponad dwie i pół bramki na mecz! To daje nadzieję na kolejne gole już w najbliższą sobotę, zwłaszcza że ostatnio łodzianie na swoim stadionie regularnie strzelają ich naprawdę dużo. Nie dokonaliby tego jednak bez żywiołowego wsparcia od pierwszej do ostatniej minuty, stanowiącego wzór dla wielu klubów i ich fanów w Polsce, a także za granicą.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela