Aktualności

Zapisz się na mecz z GKS-em Katowice!

Do wtorku 7 września do godz. 23:59 trwają zapisy na mecz 8. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź podejmie GKS Katowice.

Zapisy na mecz prowadzone są przez stronę https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Rozpoczęły się w piątek 3 września o 19:10 i potrwają do wtorku 7 września do 23:59.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ WIDZEW ŁÓDŹ - GKS KATOWICE

03.09 (piątek) godz. 19:10 - 07.09 (wtorek) godz. 23:59 - zapisy na mecz dla karnetowiczów

08.09 (środa) godz. 12:00 - początek sprzedaży biletów

10.09 (piątek) godz. 20:30 - początek meczu z GKS-em Katowice

UWAGA! Począwszy od meczu z GKS-em Katowice udostępniona zostaje możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę – jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Sprzedaż biletów na podstawie kodów będzie prowadzona równocześnie ze sprzedażą otwartą, czyli od środy 8 września od godz. 12:00.

ZAPISZ SIĘ NA MECZ Z GKS-EM KATOWICE

Dokładne zasady zapisów na spotkanie znaleźć można TUTAJ.

Jeśli dysponujesz dokumentem potwierdzającym szczepienie przeciw COVID-19, zgłoś to podczas zapisu na mecz - w ten sposób zwiększasz szanse innych kibiców na obejrzenie spotkania z GKS-em Katowice. Wspólnie wypełnijmy Serce Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Zawsze w 13 - Widzew gra z biznesem

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela