Aktualności

Zapisy na mecz ze Stomilem w czwartek od 13:00

Zapisy dla posiadaczy karnetów na najbliższe spotkanie domowe ze Stomilem Olsztyn rozpoczną się w czwartek 17 września o godzinie 13:00 (i potrwają do piątku 18 września do godziny 13:00).

Analogicznie jak przed poprzednimi spotkaniami organizowanymi przez Widzew w czasach pandemii, również i tym razem obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami (do zapełnienia określonej ustawowo pojemności obiektu), z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla osób, które w tym sezonie na domowym meczu Widzewa jeszcze nie były. To znaczy, że na mecz ze Stomilem i następne w pierwszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy dotychczas obejrzeli mniejszą liczbę meczów w bieżącym sezonie. W związku z tym pierwszeństwo będą mieli karnetowicze, których abonament nie został wykorzystany ani razu, a następnie ci, z których karnetów na dany moment skorzystano kolejno raz, dwukrotnie, trzykrotnie, itd.

Niestety, z uwagi na ograniczenia administracyjne i nałożoną na klub karę dyscyplinarną w postaci zamknięcia trybun B i D, zaplanowany na 19 września mecz obejrzeć będzie mogło jedynie 5600 kibiców. Posiadacze karnetów na trybuny B i D będą uprawnieni do zgłoszenia się na najbliższy mecz, korzystając z opcji "dowolna trybuna". O otrzymaniu przez nich biletu na inną trybunę decydował więc czas zgłoszenia, podobnie jak w przypadku pozostałych posiadaczy karnetów.

Przy okazji meczu ze Stomilem, podobnie jak przed starciem z ŁKS-em, możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe). Zmiana danych na bilecie możliwa będzie jednak dopiero po przypisaniu biletu do karnetu, do momentu jego wydrukowania, najpóźniej w piątek do końca dnia (18 września, 23:59).

Informujemy również, że nie przewidujemy możliwości zmiany danych, poza wspomnianym powyżej przepisaniem na innego posiadacza karnetu, na wygenerowanym bilecie "zerowym". Bilet otrzymany przez karnetowicza jest przeznaczony wyłącznie dla niego i nie może być elementem zamiany, odstąpienia (poza dopuszczonym systemowo odstąpieniem na innego posiadacza karnetu) czy też handlu.

Na mecz ze Stomilem posiadacze karnetów zapisać mogą się za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid

Terminarz zapisów na mecz ze Stomilem Olsztyn:

17.09.2020, godz. 13:00 - start zapisów na mecz ze Stomilem dla posiadaczy karnetów na Widzew

18.09.2020, godz. 13:00 - koniec zapisów na mecz

18.09.2020, godz. 16:00 - przypisanie biletów do zgłoszonych karnetów, uruchomienie systemu umożliwiającego przepisanie biletu na innego posiadacza karnetu

18.09.2020, godz. 23:59 - zamknięcie systemu umożliwiającego przepisanie biletu

19.09.2020, godz. 12:40 - początek meczu ze Stomilem Olsztyn


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela